Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Türktelekom Bedava İnternet Kampanyaları

0

Türk Telekom tarafından yapılan ücretsiz internet kampanyalarını sizin için bir araya getirdik bu kampanyalar ile kontör süz kalsanız bile intenet bağlantınız kesilmeden internet’te gezinmeye devam edebilirsiniz bu kampanyalardan faydalanmak için Türk Telekom üyesi bir kullanıcı olmanız yeterli olacaktır daha fazla ücretsiz kampanya paketleri için bizi takip etmeye devam edebilirsiniz.

 

1.Sil Süpür Kampanyası
Her hafta Türk Telekom’dan sana özel hediyeleri Sil Süpür!
Her hafta sürpriz hediyeler sizi bekliyor!
Cepten internet, sınırsız konuşma, Muud Premium üyelik ve daha fazlası için şimdi Online İşlemler Uygulaması’ndan giriş yapın!

Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını yüklemek/giriş yapmak ve Sil Süpür oyununu oynamak gerekmektedir.
Hediyeler her hafta perşembe günü 08:00’a kadar yenilenecektir.
Hediyeler tanımlandıktan sonra müşterilere tanımlama SMS’i gönderilecektir. İlgili SMS’in gelmesinin ardından hediyeler kullanılmaya başlanabilir.
Kampanyadan Türk Telekom bireysel faturalı & faturasız müşterilerimiz yararlanabilir.
Kampanyadan Avea, Türk Telekom, TTNET ve grup şirketleri arasında paylaşılmak üzere ortak veri işleme izni bulunan müşterilerimiz yararlanabilir.Kampanyaya kayıt gerekmemektedir. Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması’na giriş yapıp Sil Süpür oyununu oynayarak hediyeleri süpürmeye başlayabilirsiniz.

2. ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet Kampanyası
Dikkat! ArayanıBil plus servisi ücretli bir servis olup, abone olanlara hediye internet vermektedir.
ArayanıBil Plus’a abone olanlara 1 GB İnternet Paketi Hediye!
ArayanıBil Plus servisine abone olanlar hem hiçbir aramayı kaçırmıyor hem de anında 1 GB’lık internet paketi kazanıyor.
ArayanıBil Plus servisine aylık abone olarak Haftalık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7065’e SMS gönderebilirsiniz.ArayanıBil Plus servisine 6 aylık abone olarak Aylık 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Servise 6 aylık abonelik gerçekleştirmek için PLUS yazıp 7066’ya SMS gönderebilirsiniz

ArayanıBil Plus servisinin aylık ücreti vergiler dahil 2,99 TL‘dir.
ArayanıBil Plus servisinin 6 aylık ücreti vergiler dahil 14,99 TL‘dir.
Servis üyeliği, iptal edilmediği sürece otomatik olarak yenilenecektir. Aylık abonelik tipi ayda bir, 6 aylık abonelik tipi de 6 ayda bir otomatik yenilenir.

3. E-fatura Hediye 1GB Kampanyası
Hemen E-fatura abonesi olun, 1GB internetin keyfini sürün!

E-fatura aboneliğinizi başlatarak faturalarınızı e-posta adresiniz üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz, aynı zamanda kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunabilirsiniz. ​​
1GB e-mail adresiniz yazıp 3008‘e gönderin.
Örnek: 1GB turktelekom@turktelekom.com -> 3008

Kampanyaya kapsamında e-fatura aboneliği başlatan müşterilerimize bir hafta boyunca geçerli cepten 1GB internet hediye edilecektir.
Kampanyaya kayıt olmak için 1GB boşluk e-mail adresinizi yazıp 3008’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.
Her müşterinin yalnız 1 kez kampanyaya katılma hakkı vardır.
Mevcut e-fatura abonesi müşterilerimiz kampanyaya katılamayacaktır.
Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta transfer edilemez.
4. 4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

4,5G uyumlu bir cihazınız varsa bu kampanya tam da size göre. Mevcut kartınızı 4,5G uyumlu bir SIM Kart ile ücretsiz olarak bir Türk Telekom Cep Merkezi’nde değiştirin ve hediye olarak tam 30 gün geçerli hediye 1 GB İnternet sahibi olun.

4,5G Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası’na Nasıl Katılırım?

4,5G Bedava İnternet Kampanyası’na katılmak isteyen müşterilerin mevcut SIM kartlarını 4,5G uyumlu bir kartla değiştirdikten sonra sadece 5555”e 4,5G SIM yazıp SMS göndermeleri yeterli olacaktır. Bu işlemi yapan herkes 30 gün geçerli 1 GB hediye internet kazanacaktır.

5.Hediye Her Yöne Konuşma ve Sosyal Medya Kampanyası
Türk Telekom’lu kadınlar için her hafta doyasıya ücretsiz konuşma ve WhatsApp, Facebook ve Twitter’da ücretsiz sosyalleşme zamanı, Şimdi Senin Zamanın!

Kampanyaya kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde hem her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma hem de WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten internet kazanıyor.

Bu sayede, sosyal medyada diledikleri gibi paylaşımda bulunuyor, kendi özel saatlerinde doyasıya konuşuyor!

Kimler Alabilir?
BİMcell, POCELL, Pttcell, Teknosacell, Mobil Ofis, Faturasız Bayi,
Katlayan, Standart, Kontrolü SEÇ Tarifeleri ve Mobildata Jet tarifeleri dışındaki
ön ödemeli bireysel tarifelerden birinde bulunan ve Selfy üyesi olmayan
kadın müşterilerimiz kampanyadan yararlanabilir.

Ne Alınır
Her hafta 13:00-14:00 saatleri arasında geçerli 1 saat ücretsiz her yöne konuşma Facebook ve Twitter için 1 GB, WhatsApp için 1 GB olmak üzere aylık toplam 2 GB Cepten İnternet

Ne Ödenir?
Ücretsiz

>Nasıl Alınır?
Konuşma Hediyesi için; HERYONE DK yazıp 5555’e gönderin,
İnternet Hediyesi için; SOSYAL PAKET yazıp 5555’e gönderin,Her 30 günde hattınıza tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapmalısınız.

6.Yükleme Şenliği Kampanyası
Kampanya 15.08.2018-15.10.2018 tarihlerinde geçerlidir.
Türk Telekom mağazalarından yapacağınız 35 TL yüklemelere haftalık 2 GB, 40 TL yüklemelere haftalık 5 GB, 50 TL ve üstü yüklemelere ise Haftalık 10 GB cepten internet hediye!

35 TL yüklemeye 2 GB hediye

40 TL yüklemeye 5 GB hediye.​​​

50 TL ve üzeri yüklemelere 10 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

7.Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası
Kampanya 31.12.2018 tarihine kadar geçerlidir.
Selfy’den Bol İnternetli Geceler Kampanyası ile gece 00:00 ile sabah 06:00 arasında cepten 3 GB internet bedava!
Selfy’den Bol İnternetli Geceler kampanyasıyla; Gel Dene 1GB, Gel Dene 3GB, Gel Dene 5GB, Bol ve Hızlı 3GB, Bol ve Hızlı 5GB, Bol ve Hızlı 7GB, Süper 500 4GB, Süper 750 2GB, Yeni Yıl 2GB, Yeni Yıl 4GB, Yeni Yıl 6GB, Yeni Yıl 8GB, Yeni Yıl 10GB, Fırsat 8GB tarifelerine kayıtlı olan Selfy’liler, her gece 00.00 ile 06.00 arasında internette BEDAVA takılıyorlar!

GECENET yazıp 4545 e gönderin.

Selfy üyesi olan faturalı müşteriler kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığında GECENET yazıp, Selfy üyesi olmayan müşteriler GECENET TCKN yazıp 4545’e göndererek kayıt olabilirler. Kampanyaya Müşteri Hizmetleri aracılığıyla da kayıt olunabilmektedir. Kampanyaya kayıt ücretsizdir.
Kampanyadan 7-25 yaş arasındaki Selfy üyeleri yararlanabilmektedir. 7-25 yaş arasındaki hat sahipleri Selfy yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek, hat sahibi olmayan 7-25 yaş arasındaki hat kullanıcıları ise TC Kimlik Numaralarını yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek Selfy’e üye olabilirler

8. 7 TL’ye 2GB Ek İnternet Kampanyası
Türk Telekom mevcut mobil kullanıcılarına özel faturalı tarifeler ve faturasız paketler için tarife/paketlerini 2GB genişletme fırsatı sunuyoruz! Böylece 4.5G lansmanıyla birlikte müşterilere internet faydalarını genişletme avantajı sağlıyoruz.

Türk Telekom mevcut mobil müşteriler; 2GB EK yazıp 5555’e göndererek, mevcut paket ve tarife fiyatına ek sadece 7 TL ödeyerek paket/tarifelerine 2GB internet daha ekleyebileceklerdir.

Faturasız:
Faturasızda Büyük Fırsat 1GB, Kolay 2GB, Büyük Fırsat 2GB, Süper Fırsat, Yeni Yıl 2GB ve Yeni Yıl 4GB paketlerinden son 30 gündür faydalanan müşteriler, paket fiyatlarına ek 7 TL’ye 2GB daha fazla cepte internet içeren yeni çoklu paketlerden yararlanabilirler.
Faturalı:
Müşterilerimiz; Faturalı Ekstra 2GB İnternet Paketi’ne 12 fatura dönemi pakette kalma sözü vererek kayıt olabilirler. Pakete kaydolan müşterilerimiz; 12 fatura dönemi boyunca aylık 7 TL’ye, 12 fatura döneminin sonrasında ise aylık 15 TL’ye paketten faydalanabilirler.
9.Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası
Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek BEDAVA 1GB kazanıyor!

Kampanya Bilgisi

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası ile Selfy’nin Mor Paketleri’ndeki faturasız hat kullanıcısı Selfy’liler paketlerine ek BEDAVA 1GB kazanıyor!

Selfy’nin Mor Hediye 1GB Kampanyası’na katılmak için Selfy’nin Mor Paketleri’nden birinin hattın üzerinde aktif olması gereklidir.
Kampanyaya kayıt için faturasız hattından MOR HEDIYE yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin. Talebin değerlendirilsin ve seni en kısa sürede SMS ile bilgilendirelim. SMS ile kayıt olabileceğin gibi, müşteri hizmetlerini arayarak da talebini iletebilirsin.
Kampanyaya katılım ve kampanya kapsamında sunulan fayda ücretsiz olarak sunulmaktadır.
Üstelik faydadan yararlanmaya devam etmek için tek yapman gereken her ay hattına tek seferde en az 30 TL ve üzeri yüklemek.

10.Hediye Sosyal Medya Kampanyası
Hediye Sosyal Medya Kampanyası ile WhatsApp, Facebook ve Twitter’da ücretsiz sosyalleşme zamanı, şimdi senin zamanın!

Kampanya Bilgisi

Hediye Sosyal Medya Kampanyası’na kaydolan kadın müşterilerimiz her 30 günde tek seferde yapacakları 30 TL ve üzeri yüklemelerinde WhatsApp için 1 GB, Facebook ve Twitter için 1 GB olmak üzere toplam 2 GB hediye cepten internet kazanıyor, sosyal medyada diledikleri gibi paylaşımda bulunuyor, vakit geçiriyor!

SOSYAL PAKET yazıp 5555 ‘e gönderin.

Turkcell kullanıcıları için hazırladığımız Kampanyalara ise buradan ulaşabilirsiniz

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

 

Turkcell Bedava Dakika Kampanyaları

 

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap