Anasayfa » PRATİK BİLGİLER » Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Turkcell Bedava SMS Kampanyaları

Günümüzde SMS Sistemi artık çok tercih edilmese’de bazen hepimiz ihtiyaç duyabiliyoruz bizde siz okuyucularımızın ihtiyaç duyduğunda kolayca bulabilsin diye Turkcellin Bedava SMS Kampanyalarını sizin için topladık bu kampanyalardan yararlanmak için ilk şartın Turkcell Müşterisi olmak olduğunu tekrar hatırlatalım kampanyalar ile ilgili detaylı yazıyı aşağıdan okuyabilir ve sizde bedava SMS Sahibi olabilirsiniz

turkcell bedava sms

Turkcell GNC Bedava SMS Paketi
Turkcell’de genç olanlar yaşadı, Turkcell GNC bedava SMS paketi kampanyasından hemen GNC’li kullanıcılar bu paketten faydalanabilir. 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan faydalanmak için tek yapmanız gereken Turkcell tarafından belirlenen şartları karşılamanız. Peki, Turkcell GNC hediye SMS paketi nasıl yapılır?

İlk olarak bu kampanyadan faydalanmak için Genç Tarife’li olmanız gerekmektedir. Bununla beraber Turkcell operatöründe 90 gün ve üzeridir bir aboneliğiniz bulunuyorsa sizlerde otomatik olarak bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için 532 veya 0532 532 00 00 nolu numaraları arayıp katılım sağlayabilirsiniz.

Free SMS Sistemi

Şayet internet paketiniz varsa ve bir başka kişiye SMS göndermek istiyorsanız internet üzerinden aratacağınız “free sms” kelimesinde çıkan sitelere giderek buradan başka bir kişiye SMS gönderebilirsiniz. Göndereceğiniz SMS’lerde mutlaka Türkçe karakter kullanmamaya özen gösterin. Ve gidecek olan SMS’de reklamın yer alacağını ve yabancı bir numaradan gideceğini de kesinlikle unutmayın.

Ayrıca Turkcell Salla Kazan kampanyasından bedava SMS paketi de kazanabilirsiniz. Her hafta Turkcell Hesabım uygulamasında aktif olan salla kazan kampanyasından hattınıza bedava SMS paketinin tanımlanmasını sağlayabilir ve böylelikle kazandığınız SMS paketlerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Turkcell bedava sms paketi için sizlerde telefonlarınızdan Turkcell Hesabım uygulamasından Salla Kazan kampanyasına hemen katılabilirsiniz.

Bedava SMS paketini kazanmanın bir yöntemide budur lakin bu paketin sizlere tanımlanması biraz şans eseridir. Turkcell Salla Kazan kampanyasında rastgele olarak birçok hediye internet paketi verilmektedir.

Turkcell in Bedava İnternet ve Bedava Dakika Kampanyalarımıza’da Aşağıdan Ulaşabilirsiniz.

Turkcell BEDAVA DAKİKA PAKETLERİ

Turkcell BEDAVA İNTERNET PAKETLERİ

Yorum yapın