Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Vicks Kreminin Bilinmeyen Faydaları

0

Sayfanın Konusu ; Vicks Kreminin Faydaları ,Vicks Kreminin Gribe karşı faydaları ,Vicks Kreminin Sivilcelere Faydası,Vicksin kas ağrılarına faydaları ,Vicks’in öksürüğe faydaları ,Vicks’in Kilo Vermeye Faydaları, Vicks’in sivri sinek ısırıklarına faydaları,

Burnumuzun tıkanma durumunda kullandığımız ve geceyi rahat geçirmemizi sağlayan vicks’in bilmediğiniz çok daha farklı faydaları var.

Burada dikkat etmeniz gereken tek şey, iki yaşını henüz doldurmamış çocuklarınızda kullanmamanız gerektiği. Bunun dışında karşılaştığınız sorunlarınızın birçoğuna iyi geleceğinden oldukça eminiz.

vicks inanılmaz faydaları

vicks öksürüğe karşı faydaları

Gribe karşı birebir!

Gripseniz ve kendinizi kötü hissediyor ve hırıltılı öksürüğünüz varsa, göğsünüze ve sırtınıza viks sürün. Birer gazete kağıdı ile üstünü kapatın ve kıyafetlerinizi giyin. Göğsünüz yumuşayacak ve öksürük ortadan kalkacaktır..

Visk’in Öksürük için Faydası

Sırt bölgenize ya da göğsünüze olabildiğince ince tabaka halinde sürün. Ertesi gün uyandığınızda öksürüğünüzün geçtiğini göreceksiniz.

vicks bilinmyen faydaları

vicks baş ağrılarına faydaları

Visk’in Baş ağrısı için Faydası

Şakak ve alın bölgenize süreceğiniz vicks’in miktarının az olduğundan emin olup masaj yaparak bu bölgelere vicks’i emdirin. Yarım saat içerisinde baş ağrınızın geçtiğini göreceksiniz.

vicks mucizeleri

vicks ile yüzünüzdeki sivilcelerden kurtulun

Visk’in Sivilceler için Faydası

Sivilce bölgelerine yaymadan bırakın ve uyuyun. Uyandığınızda tüm sivilceleriniz kurumuş olacak.

Yuttuğunuz takdirde vicks zararlıdır. Fakat bahsettiğimiz şekilde kullanılırsanız herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Burun kenarlarına uyguladığımız yöntemin de yanlış olduğunu sizinle paylaşalım. Artık yapılması ve yapılmaması gerekenleri bildiğinizden, en kısa zamanda iyileşip hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi temenni ediyoruz.

Kas ağrılarını rahatlatır!

Uzun yürüyüşler ve spor sonrası oluşan kas ağrılarında Vicks ağrıyı giderir ve rahatlatır. Bu nedenle ağrıyan kaslarınızın üzerine merhemi yedirerek sürmek çok etkilidir.

vicks yağ yakma kilo vermeye faydaları

Vicks’in Kilo Vermeye Faydaları

Vicks yağ yakımını uyararak lokalize yağları azaltabilir. Yağ fazlası olan göbek bölgenize vicks sürüp streçle kapatarak yağ yakımının hızlandırabilirsiniz. Bununla ilgili kesin bir kanıt olmadığından cildinize zarar vermemek için öncelikle uzmana danışmanız en doğrusu.

Tırnak mantarından kurtulun!

Ayak tırnaklarınızda tırnak mantarı varsa, Vicks’i kullanın. Tırnaklara yaklaşık 2 hafta kadar Vicks sürdüğünüzde zamanla rengi koyulaşacak ve mantarlar ölecektir. Normal ve sağlıklı tırnaklar çıkmaya başlayacaktır.

vicks kremi faydaları neler

vicks bilinmeyen faydaları

Kene ısırdıysa Vicks sürün, anında kurtulun!

Bir kene tarafından ısırıldığınızı fark ederseniz hemen oraya viks sürün. Güçlü olan kokusu kenenin hemen kendini bırakmasını sağlayacaktır..

Morarma, şişme varsa bölgeyi rahatlatır!

Darbe sonucu veya düşme ile oluşan morarmalar da ve şişmeler de kullanılan Vicks, bölgeyi rahatlatır. Morluklar oluşmaz, şişmeler iner.

Vicks kreminin inanılmaz faydaları

  • KAS AĞRILARI. Kas ağrısı için bir çok merhem bulunmaktadır.
  • BAŞ AĞRISI. Daha çok soğuk algınlığı ve öksürüğe karşı etkisi olduğu bilinen vicks, baş ağrısını giderici özelliğe de sahiptir.
  • SOĞUK ALGINLIĞI.
  • CİLT.
  • TIRNAK MANTARI.
  • BÖCEK VE SİVRİSİNEKLER.
  • KÖTÜ KOKULAR.

Vicks Vaporub’u daha önce bu şekilde kullanmış mıydınız? Önerdiğimiz yöntemlerden memnun kaldınız mı? Yorumlarda bizimle paylaşın!

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap