Anasayfa » Genel » Yeni Yıl Dilekleri 2023

Yeni Yıl Dilekleri 2023

2021 En Güzel Yeni Yıl Dilekleri ,Sevgiliye Yeni Yıl Sözleri, Anneye Yeni Yıl Mesajları, Dostlara Yeni Yıl Mesajları, Arkadaşlara Yeni Yıl Mesajları, Dini yeni yıl mesajları, Yeni Yıl Mesajları, 2020 elveda MESAJLARI

Yeni yıl dilekleri kutlama mesajları 2021

Hoş geldin yeni yıl! 2023 yılı sizlere hayatınız boyunca unutamayacağız güzellikler yaşatsın. Yeni yılınız kutlu olsun.

Yaşamın boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar, sağlıklı ve huzurlu günler her daim seninle olsun. Mutlu seneler!

2023  yılında sağlık, mutluluk, bereket, bol kazanç ve doyasıya aşk seninle olsun. Neşe dolu yıllar!

Hoş geldin 2023 ! Bu kartı okuyan güzel kalpli insanın ruhunda neşe ve canlılık her daim güneş gibi sıcacık olsun! Mutlu seneler dilerim.

2023 yılında da hiç ümitsiz kalmaman ve hayallerine kavuşman dileğimle. İyi ve sağlıklı seneler!

2023  yeni yılınızı içtenlikle kutlar; sağlıklı, mutlu ve başarılı nice yıllar dilerim. Kucak dolusu sevgiler, iyi seneler!

Sevdiklerinizle birlikte mutlu, huzurlu bir yıla başlangıç yapmanızı ve tüm yılınızı aynı güzellikte geçirmenizi dilerim.

2023 yılının sağlık, mutluluk, başarı ve bol kazanç getirmesi dilekleriyle. Mutlu yıllar.

Ömrünüzün son gününe kadar sağlık ve huzur dolu nice güzel yıllar diler, yeni yılınızı tebrik ederim.

İyi, güzel şeylerin olacağı, yüzlerin güleceği bir yıl olsun. Mutlu senelere.

2023 yılının dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

2023 yılında neşeniz, sağlığınız, mutluluğuz ve huzurunuz eksik olmasın. Nice güzel yıllara.

Tebrikler! 2022 yılında göstermiş olduğun üstün gayret ve başarılarından dolayı 2023 yılına giriş yapabilmeye hak kazandın! Seni kutlar, azim ve istikrarında süreklilik dilerim… Mutlu seneler!

Yeni yılda sana, sevdiklerine ve ailene hayallerinin daha da ötesinde sağlıklı, huzurlu, mutlulukla dolu günler dilerim. İyi seneler!

2023 yılında daha önce ertelediğin, gerçekleştiremediğin tüm hedeflerine ulaşma yolunda şans; kalbinde doyasıya mutluluk; sevdiklerine ve tüm ailene sağlık dilerim. Mutlu, huzurlu yıllar!

Her Yeni Yıl, yeni tazelenen umutların, çoğalan sevgilerin habercisidir. 2023 yılı da böyle olsun ama hep güzel olsun… Nice Yıllara.

2023 yılını tek parça halinde atlatmış biri olarak önünde aşamayacağın engeller yok; sadece motivasyona ihtiyacın var! Kendine ve hayallerine sıkı sıkı tutunarak hızlı yol alabileceğin başarılı bir yıl dilerim. Mutlu seneler!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına girmek üzere olduğumuz şu günlerde tüm dileklerini gerçekleştirebileceğin tüm gücü ruhunda toplayabilmeni dilerim. İyi seneler!

Bu yıl senin yılın olacak, buna inanıyorum… Sen de yarınlara umutla bakabileceğin, gözlerinde hayat enerjisinin her daim parlak ve canlı olacağı zinde bir yıl dilerim. Mutlu seneler!

Yeni yılda yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın… Mutluluğunun ömür boyu devam etmesini, yaşantın boyu karşılaştığın zorluklardan çok daha güçlenerek ve ders alarak kolayca çıkmanı temenni ederim. İyi seneler!

2023 yılında tüm dileklerini gerçekleştirebilecek mucizevi şansı, bolluk ve bereketi kolaylıkla hayatına çekebilmeni, pozitif enerjileri ve sağlığı her daim yanıbaşında dilerim. Yeni yılın en içten dileklerimle kutluyorum. Sana ve sevdiklerine musmutlu seneler!

Sevgilerin birleştiği, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu, yіne de sevgі dolu nіce yıllara!

Yeni yıla nasıl girersen öyle geçer derler! Senin için 2023 senesinin, ileriki yıllarda ‘iyi ki’lerle hatırlayacağın, gülümseyerek anlatacağın, hatırladıkça mutlu olacağın bir yıl olmasını tüm samimiyetimle diliyorum. Mutlu ve sağlıklı seneler!

Tüm sessizlikleri gülüşlerinin, şen kahkahalarının dolduracağı eğlenceli bir yıl dilerim. Sana ve sevdiklerine mutlu seneler, nice güzel yıllar!

Düşsüz büyük şeyler yapılamaz. 2023 yılında tüm düşlerinizin gerçekleşmesi dileğiyle.

Geleceği oluşturacak her yeni yılın, günün ve dahi saatin sana mutluluk, heyecan, yaşam enerjisi, şans ve sağlık getirmesini içtenlikle diliyorum. Kucak dolusu sevgiler, mutlu seneler!

Geçmişi affedip, derslerini olgunlukla karşılayıp yeni yılın mutluluk dolu günlerine kucak açmanın zamanı geldi! 2023 yılında keyif alacağın, gülücüklerinle çevrene neşe saçacağın harika anılar biriktirmeni diliyorum. Nice mutlu, güzel ve sağlıklı yıllar!

Yeni yıl geleceğin ilk adımıdır. Adımların seni hedeflerine, hayallerindeki mutluluğa büyük bir kararlılıkla götürsün. Yeni yılın kutlu olsun!

Mutlu insan kendisine ve sevgisine güvenendir… Sevgi bütün kapıları açar. Yeni yılda 2023 sana tüm güzellikleri sevgiyle, bereketle getirsin. Mutlu yıllar!

Yeni yılda seni mutlu edecek müjdeler bolca gelsin! Sağlığının, sahip olduklarının ve sevdiklerinin kıymetini bileceğin, kendini keşfetme yolunda emin adımlarla yürüyebileceğin bolluk ve şans dolu 2023 dilerim. Mutlu, huzurlu, keyifli seneler!

Yine yeni bir yıl var kapımızda. 2023 yılına gireceğimiz şu günlerde istediğiniz her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Mutlu yıllar…

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğiyle…

Karşılamakta olduğumuz 2023 yılında hayallerini gerçekleştirebilme younda ihtiyacın olan tüm yeterlilikleri rahatça kuşanıp yoluna mutlulukla devam edebilmeni içtenlikle diliyorum. Kucak dolusu sevgiler, sağlıklı seneler!

Yaşamınız boyunca güzel yıllar, mutlu yarınlar hep sizinle olsun. Mutlu Yıllar

Bugün 365 günlük yeni bir öykü başlıyor. Her güne bir yaprağa bir öykü sığdır. Mutluluk de adına. Nice güzel öyküler seninle olsun. Mutlu Yıllar!

Yeni yılda her günün bir diğerinden daha keyifli geçsin. Neşe bol olsun!

Anneciğim, sen benim hayatımda sahip olduğum en önemli değersin. En büyük aşk sende gizli. Senin karşılıksız sevgin, benim için yıllar yılı verdiğin mücadeleyi hiç unutmadım. 2023 yılı bizim olsun. Seni çok seviyorum.

2023 size unutamayacağınız güzel anılar yaşatsın, yeni yılınız kutlu olsun!

Hiç hata yapmayan insan genellikle hiçbir şey yapamaz. 2023 yılında hatalarımızın az, başarılarımızın devamlı olması dileğiyle mutlu yıllar.

Sevgiliye Güzel Yeni Yıl Dilekleri 2023

Yeni yıl bize kutlu olsun. Yeni yıl sana da kutlu olsun sevgilim. Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Mutluluk yağmurları altında şemsiyesiz kalman dileğiyle nice mutlu yıllara sevdiceğim.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet sevdamın sonundaki ‘Ömrüm’ olur musun? 2021 sana mutluluklar getirsin aşkım.

Benim şiirlerim çay kokar, düşlerim sade sen. Demlikte nefesin, bardakta gamzen… İyi ki doğdun hayatımın aşkı bir tanem. Yeni yılın kutlu olsun bir tanem.

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende neyleyim… Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Nice güzel yıllarda birlikte olmak dileklerimle.

Hadi gel tut ellerimi! Benimle yan! Benimle meydan oku her çaresizliğe! Benimle uyu benimle uyan. Birlikte varalım nice yıllara…

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. 2021 yılı kutlu olsun bir tanem.

Dinin Yeni Yıl Dilekleri 2023

İdeal denen şey bir yıldıza benzer, ona hiçbir zaman ulaşamayız ama, tıpkı denizcilere olduğu gibi bize de yolumuzu gösteren odur. Yeni yılda tüm ideallerine kavuşman dileğiyle mutlu yıllar.

En işe yaramayan günümüz hiç gülmediğimiz gündür. Yeni yılın dolu dolu ve geniş en içten gülümsemelere açılması dileğiyle mutlu yıllar.

Susmak, dayanılması çok güç bir yanıttır. Yeni yılda tüm sorunların yanıtları seninle olsun… Mutlu yarınlar, mutlu yıllar.

Dünyayı değiştirmek istersen yüreğine inan, dostlarına güven, sevgine sarıl… Yeni yıl senin başarılarının anahtarıyla tüm kapıları açacaktır. Mutlu Yıllar

Zamanı yapamayacağımızı şeyleri istemekle geçirdiğimiz söylenir. Oysa gücümüz tüm zamanları zorlar. Yeter ki kendimize ve dostlarımızın gücüne inanalım. Yeni yılda inancımızı pekiştirmemiz ve mutlu olmamız dileklerimle.

Gül için dikene razı olur musunuz, yoksa dikeni de gülü de ret mi edersiniz? Yeni yıllarda güllerle dolu günlerin dikenleri sizi düşmanları koruyan çitler olsun. Mutlu Yıllar.

Yaşamınca güzel yıllar, mutlu yarınlar, dostça dostluklar hep senin olsun. MUTLU YILLAR!

Yeni bir yıla girerken sevgi ve barış diliyorum. Savaşların, acıların ve felaketlerin, geçip giden koca bir yıl gibi geride kalması umuduyla… Nice yıllara!

Yeni yıl bizlere kutlu olsun… Yeni yıl sizlere de kutlu olsun… Sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun.

Yeni yıl; Türkiye için umutlu, bereketli, 2017′de yaşanan tüm olumsuzlukların tersinin yaşanacağı bir yıl olmasını dileriz… Nice yıllara.

Yeni yıl dilekleri kutlama mesajları 2021

Yeni yılda tüm dargınlıkların bitmesi ve barış içinde yaşanması dileğimle.

Yorum yapın