Yol Arkadaşım Konusu Nedir?

0
186

Yol Arkadaşım nerede çekildi,Yol Arkadaşım filminin öyküsü,  Yol Arkadaşım filmi çekim yeri neresi, Yol Arkadaşım filmi hangi şehirde çekildi,Yol Arkadaşım filmi konusu nedir, Yol Arkadaşım oyuncu kadrosu nedir,Yol Arkadaşım oyuncu kadrosu, Yol Arkadaşım filminde kimler oynadı,Yol Arkadaşım filmi süresi ne kadar, Yol Arkadaşım filmi, Yol Arkadaşım, Yol Arkadaşım filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir,Yol Arkadaşım ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Yol Arkadaşım filmi ne zaman gösterime girdi, Yol Arkadaşım filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Yol Arkadaşım Oyuncuları

Yol Arkadaşım Konusu Nedir?

Onur başarısız bir ilaç mümessilidir. Kurban Bayramı’na üç gün kala üç hedefi vardır; Ayvalık’taki kız arkadaşının ailesiyle tanışmak, kovulduğu işini geri kazanmak ve ilk iki hedefi yol arkadaşı Şeref’e rağmen başarmak. Onur, hedeflerini gerçekleştirmek için bir telefon uygulamasıyla tanıştığı ve tek ortak noktaları gidecekleri istikamet olan Şeref ile birlikte eğlence ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.

 

Yol Arkadaşım Nerede Çekildi?

İzleyiciyi özellikle kahvaltı ve kurbağa sahneleriyle kahkahaya boğan Yol Arkadaşım, adından da anlaşıldığı üzere bir yol filmi niteliğinde. Filmin çekimleri ilk olarak İstanbul’da başladı. Şehrin farklı noktalarına yayılan sahneler çekildikten sonra İstanbul-Ayvalık yolu üzerinde çekimlere devam edildi. Filmin büyük bir bölümü bu yol üzerinde çekilse de Balıkesir’in Ayvalık bölgesinde çekilen birçok sahne de mevcut. Ayvalık’ın kendine has dokusunu, geleneksel evlerini, sokakta gezen kedilerini dahi ekrana yansıtan film, izleyicileri yaz mevsiminine götürüyor.

 

Yol Arkadaşım Oyuncuları

İbrahim Büyükak

Yol Arkadaşım Oyuncuları

Oğuzhan Koç

Yol Arkadaşım Oyuncuları

Aslı Bekiroğlu

Yol Arkadaşım Oyuncuları

Eda Ece

Yol Arkadaşım Oyuncuları

Emre Kınay

Yol Arkadaşım Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here