Anasayfa » SPOR HABERLERİ » Danimarka Türkiye Maçı

Danimarka Türkiye Maçı

Ay-Yıldızlılar’ın TRE-FOR Park Stadı’nda saat 21.00’de Danimarka ile oynayacağı hazırlık maçı, Show TV’den naklen yayınlanacak

HT GAZETE

 

Türkiye’nin 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası ve 2018 Dünya Kupası Eleme Grubu maçları ile bu süreçte oynayacağı tüm hazırlık karşılaşmalarının yayın hakkını alan Show TV, yine herkesi ekran başına kilitleyecek. Ay-Yıldızlılar’ın TRE-FOR Park Stadı’nda saat 21.00’de Danimarka ile oynayacağı hazırlık maçı, Show TV’den naklen yayınlanacak.

 

Show TV bu akşam yine milli bir heyecana ev sahipliği yapacak. Milli Takımı’mızın hem eleme gruplarında oynayacağı maçların hem de hazırlık maçlarının yayıncısı SHOW TV, saat 21.00’de ay yıldızlıların Danimarka ile yapacağı son hazırlık maçını ekrana getirecek

 

A Milli Futbol Takımı’mızın 2016 Fransa Avrupa Şampiyonası eleme maçlarının resmi yayıncısı SHOW TV, milli coşkunun adresi olmaya devam ediyor. Millilerimiz, 2016 Avrupa Şampiyonası öncesi son hazırlık maçını bu akşam Odense kentindeki TREFOR Park Stadı’nda Danimarka ile yapacak. 2016 Avrupa Şampiyonası’nda 9 Eylül Salı günü karşılaşacağı İzlanda maçı öncesi Fatih Terim yönetimindeki ay-yıldızlılar, Danimarka karşısında son provalarını yapacak. Karşılaşma saat 21.00’den itibaren canlı olarak SHOW TV’den yayınlanacak.

 

MAÇA DOĞRU

Milli Takımı’mızın Danimarka ile oynayacağı hazırlık maçı öncesinde, maçla ilgili tüm değerlendirmeler, tahminler ve en son gelişmeler saat 20.00’de “Maça Doğru” programıyla SHOW TV ekranlarında futbolseverlerle buluşacak. Serdar Ali Çelikler’in usta yorumlarıyla ekranda olacağı programda, maçın oynanacağı stadyumdan milli maç öncesi son gelişmeler sıcağı sıcağına ekrana taşınacak.

 

MAÇIN ARDINDAN

Karşılaşma sonrası, usta yorumcu Serdar Ali Çelikler, saatler 23.00’ü gösterdiğinde “Maçın Ardından” programında, değerli yorumlarıyla maçı masaya yatıracak.