İLLEDE GALATASARAY DİYOR

0
477

Almeida: Galatasaray’ı sonuna kadar bekleyeceğim

Beşiktaş ile köprüleri çoktan atan Portekizli yıldız kariyerini Türkiye’de sürdürmeye kararlı. Önce Frankfurt’un yıllık 2.5 milyon euro’suna ‘hayır’ diyen almeida, ardından Katar’dan gelen 3.5 milyon euro’luk cazip öneriyi kabul etmedi. Golcü futbolcu, “Beklemeye devam” dedi

galatasaray transfer haberleri

Galatasaray’a transfer ihtimali kadar Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile girdiği söz düellosuyla da gündemdeki yerini koruyan Hugo Almeida, FAnAtik’e yine çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Kariyerine türkiye’de devam etmek istediği için Galatasaray’ın hâlâ ilk tercihi olduğunu söyleyen Portekizli Milli futbolcu, “Ülkemde kişisel idmanlarımı sürdürüyorum. Menacerim Galatasaray’la görüşüyor. Bana düşen sabırla beklemek.. Ben  de öyle yapıyorum” ifadesini kullandı. Bundesliga ekibi Frankfurt’un yıllık 2.5 milyon Euro’luk teklifini kabul etmeyen, katar’dan gelen 3.5 milyon Euro’luk öneriyi de geri çeviren Almeida, son ana kadar Galatasaray’ı beklemekten vazgeçmeyecek gibi görünüyor.

‘Orman yalan söylüyor’

Fikret Orman’ın kendisi hakkında, “2.5 milyon Euro verdik, beğenmedi. Şimdi 800 bin Euro’ya takım arıyor” demesine anlam veremeyen ve bu sözleri, “Yine yalan söylüyor” şeklinde değerlendiren Almeida, “Yaptığımız ikili görüşmeleri hem de yalan ifadelerle paylaşması, son derece kötü. Bana teklif ettiğini söylediği rakam, asla gerçekleşmedi. Zaten bu rakamı verseydi, şimdiye kadar imzayı atmıştım” diye konuştu.