Anasayfa » Öğreci Ödevleri » 10 Kasım Örnek Pano Çalışmaları

10 Kasım Örnek Pano Çalışmaları

10 kasım, 10 kasım pano çalışmaları, 10 kasım pano örnekleri, ,10 kasım pano etkinlikleri, 10 kasım pano örnek, 10 kasım pano resimleri, 10 kasım atatürk pano resimleri, 10 kasım atatürk pano çalışmaları

10 Kasım ülkemizde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü anma günü olarak kabul edilmektedir. 10 Kasım, 1938 sabahı saat 09.05’te yaşamını yitiren ülkemizin ilk cumhurbaşkanı ve kurucu lideri anısına her yıl kutlanmaktadır. Ülkemizin kurucusu, ülkemizin ilk cumhurbaşkanı olan Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün aramızdan ayrılışını halen dün gibi hatırlıyor, aramızda bulunmamasını derin bir üzüntüyle karşılıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk gibi bir liderin bir daha gelemeyeceğini düşündükçe üzülüyoruz. Her 10 Kasım sabahı saat 09.05’te ülke genelinde Atatürk’ün anısına çalınan bir dakikalık sirenle; yayalar, arabalar vb bir çok durumda olan insanlar işini gücünü bırakıp saygı duruşuna geçmektedirler.

10 kasım pano örnekleri 

Sizlere bu yazımızda mustafa Kemal atatürk ve Türk bayraklı bir birinden güzel öğrencilerin hazırladığı pano çalışmaları ve örnek resimlerini sizlere bu yazımızda hazırladık.

10 kasım pano projeleri

Diğer konu örneklerimize buradan ulaşabilirsiniz;

Yorum yapın