Anasayfa » FİTNESS » 6 En İyi Göğüs Kası Egzersiz Hareketleri

6 En İyi Göğüs Kası Egzersiz Hareketleri

Göğüs Kaslarını Geliştirmek için ve Vücudunuzun insanlar tarafından Çekici Durmasını Sağlayacak En iyi 6 Egzersiz Hareketleri, göğüs kasları geliştirme resimli anlatım,en etkili Göğüs Ezersizleri,Göğüs Antramanı,Göğüs Hareketleri,

göğüs egzersizleri
en etkili göğüs egzersizleri

6 En İyi Bench Olmayan Göğüs Egzersizleri!

Ben tezgah presinin büyük göğüs gelişimi için tek egzersiz olmadığını biliyorsunuz, değil mi? Aslında, ödüllü pecs oluşturmak söz konusu olduğunda birçok harika egzersiz var ve hepsi benzersiz avantajlarıyla birlikte geliyor, bu nedenle göğüs rutininize çok yönlülük eklemek, kas liflerinizin hepsinden vurulduğundan emin olacak olası köşeler, böylece şaşırtıcı büyüme teşvik.

En sevdiğim göğüs egzersizleri:

1. Şınavlar

en etkili göğüs egezersizleri
Vücudun çekici durmasında önemli bir rol oynayan göğüs kasları için egzersiz hareketleri

Tabii ki. Pushup, herhangi bir fitness odaklı kişiye sunacak çok sayıda vücut ağırlığı egzersizlerinin kralıdır. Şınav tüm vücutta güç geliştirmenize ve çekirdek stabilitenizi geliştirmenize yardımcı olmanın yanı sıra, şınav göğüs kaslarını oldukça etkili bir şekilde hedefler. Maksimum göğüs tutulumu için egzersizin gelişmiş versiyonlarıyla mücadeleyi artırın.

2. Düşüşler

göğüs kaslari egzersizleri
en etkili göğüs egzersiz hareketleri

Bu egzersizin birçok hayranı, dipslerin var olan en büyük göğüs egzersizi olduğunu söyleyecektir. Ve bu ifadeye ilişkin kişisel görüşünüz ne olursa olsun, gerçekte düşüşlere güçlü olan tek bir kişinin ortalama pecleri olmadığı, katil bir tezgah baskısı olan birçok kişinin büyük göğüs gelişiminden yoksun olduğu gerçeği devam ediyor. Dips, pec’lerinizin her bölümünü aktive edebilen harika temellerdir – bunları gerçekleştirirken, hedeflenen kasları tamamen yerine getirmek için vücudunuzu aşağı doğru eğdiğinizden emin olun.

3. Kara mayını

göğüs kasları geliştirme hareketleri
en etkili göğüs egzersizleri

Popüler olmayan ancak son derece etkili bir egzersiz olan kara mayını presi esas olarak peclerin üst kısmını hedeflerken, çekirdek stabilitesini geliştirir ve abs’i de güçlendirir. Tek taraflı (bir seferde bir kol) veya iki taraflı (her iki kolla) farklı sonuçlarla yapılabilir. Standart bir Olimpik halterin bir ucuna yeterli miktarda ağırlık ekleyin, tutun ve yukarı doğru itin.

4. Zemin basın

en etkili göğüs kaları geliştirme egzersizleri
göğüs kasları geliştimre hareketleri

Zemin presi, göğüs bölgesindeki bir eğitim platosunun üstesinden gelmek için mükemmel bir harekettir ve omuz yaralanması riski olmadan büyük ağırlıklara basmanızı sağlar. Bunu gerçekleştirmek için, sırtınız bir çubuğun altındaki zeminde uzanın ve tek bir farkla standart bir presleme hareketi yapın: trisepsler zemine temas ettiğinde tekrarlama sona erer. Bu sınırlı hareket aralığı, tezgah basın kilitlemenizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.

5. Kablo geçişi

göğüs kasları geliştirme hareketleri
göğüs kasları geliştirmek için en iyi etkili egzersiz hareketleri

Kablo geçişi inanılmaz bir göğüs egzersizi çünkü pek çok farklı pozisyonu farklı açılardan hedefleyen birçok farklı pozisyona izin veriyor. Kasnakların en yüksek konuma ayarlanması alt pecleri vurgulayacak, en düşük konum üst pec’lere odaklanacak, orta omuz yüksekliği pozisyonu orta pec’lere vurmak için en iyi sonucu verecektir. www.cokiyiabi.com Göğsün iç kısmının daha fazla aktivasyonu için kolları her temsilcinin sonunda birbirine doğru getirin.

6. Svend basın

göğüs egzersizleri
göğüs kasları geliştirmek için etkili 6 göğüs egzersizi

Svend presi, plakanın ayakta durma pozisyonunda vücudunuzdan uzağa itilmesini ve peclerin güçlü izometrik kasılmalarını sağlayan orijinal bir egzersizdir. Bunu yapmak için, göğsünüz dışarıda ve omuzlarınızda düz durun, omuz yüksekliğinde bir çift hafif plaka birbirine karşı bastırın. Kolları doğrudan önünüzde uzatarak ve göğüs kaslarını sıkarak ağırlığı dışarı doğru itmeye başlayın. Plakaları göğsünüze doğru getirince tekrarlayın. Göğüs günü rutininizin sonunda yapılan bu egzersiz, büyük pecs büyümesini daha da teşvik edecektir.

göğüs egzersizleri
göğüs kasları geliştirmek için en iyi etkili egzersiz hareketleri
göğüs hareketeleri fitness
göğüs kasları geliştirmek için en iyi etkili egzersiz hareketleri

Yorum yapın