Anasayfa » Doğum Günü Mesajları » Ablaya Doğum Günü Mesajı 2020

Ablaya Doğum Günü Mesajı 2020

ABLAYA RESİMLİ VE SÖZLÜ DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI

Ablaya doğum günü sözleri,abla resimli doğum günü sözleri,

Ablaya doğum günü mesajı tumblr
Ablaya doğum günü mesajı 2018

İnsanın ablası olması nimettir aslında. Sen benim gözbebeğim canım kardeşim, büyüğüm ablamsın. İyi ki doğdun canım ablam Allah senin eksikliğini göstermesin.

Yaşa, sev, gül! Bunlar eksik olmasın yaşamında. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara ablacım.

Benim güzel canım ablacım yeni yaşınla beraber her şey gönlünce olsun iyi ki doğdun. Nice nice yıllara canım ablam.

Bizi kardeş yapan kan bağı değil, içerdeki kalptir. Ve kardeş dediğin iyi kötü her anında yanında hissettiğindir. Nice nice yıllara canım ablam.

Ablaya doğum günü tebrikleri
Ablaya doğum günü kutlama mesajları

Küçük bir cenindin zamanında fetüs oldun, embriyo oldun, sonra koca kız olup bu hale geldin iyi ki doğdun canım ciğerim ablam.

Ha üç eksik ha beş fazla, saysan ne olur saymasan ne, mumlar söndü haydi gazla, kessen de olur kesmesen de. Nice yıllara canım ablam.

Sevgimi nasıl anlatabilir sana abla, kelimelere dökeyim de beni iyi anla, bazen hata yapsam da asla kıyamam ben sana, seni senden daha çok seviyorum abla. Nice mutlu yıllara.

Ablamın kucağına yatıp sadece susmayı özledim. Şimdi uzaktayım, yanında değilim ama sen benim hep aklımdasın abla. İyi ki doğdun nice nice yıllara.

Ben her zaman demişim benim en çok sevdiğim ablam sensin, dünyanın en güzel ve zayıf insanısın, doğum gününü kutlamak için telefonuma TL yükler misin?

Dikkat bu mesaj kardeşten geliyor bol miktarda sevgi içeriyor. Lütfen bir yere oturun ve kendinizi duygu yüklemeye hazır olduğunuzda okumaya başlayın.

Bana her zaman kol kanat geren, her zaman benim koruyucu meleğim olan biricik ablam doğum günün kutlu olsun.

Ablaya doğum günü mesajı


ablaya-dogum-gunu-mesaji

abla doğum günü mesajı
abla doğum günü mesajı
ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri
ablaya doğum günü sözleri

“Ablaya Doğum Günü Mesajı 2020” üzerine 2 yorum

  1. @cagrimanaskirac @alitufankirac DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN ÇAĞRI MANAS. HARİKA BİR BABAYA-ANNEYE-ABLAYA SAHİPSİN. AİLENİZDE NİCE MUTLU YILLARA. + İlave olarak @enesbatur00 başak ablaya doğum günü mesajı atıcam ama seninki gelince atmıycam bari o beni önemsiyo @basakarahan abla seni seviyorum

    Cevapla

Yorum yapın