Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Aile Arasında Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Aile Arasında nerede çekildi, Aile Arasında filminin öyküsü, Aile Arasında filmi çekim yeri neresi,Aile Arasında filmi hangi şehirde çekildi, Aile Arasında filmi konusu nedir, Aile Arasında oyuncu kadrosu nedir,Aile Arasında oyuncu kadrosu, Aile Arasında filminde kimler oynadı, Aile Arasında filmi süresi ne kadar, Aile Arasında filmi, Aile Arasında,Aile Arasında filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Aile Arasında filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Aile Arasında filmi ne zaman gösterime girdi, Aile Arasında filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Aile Arasında Oyunucular

Aile Arasında Konusu Nedir ?

21 yıllık ilişkileri aynı gün noktalanan nevrotik Fikret ile müzikhol vokalisti Solmaz komik bir tesadüfle tanışır. Solmaz’ın kızı Zeynep, Adanalı sevgilisiyle evlenmeye karar verince her şeyden korkan Fikret, kendini bir anda hayatının rolünü oynarken bulur. Aile arasında olması planlanan nikah, damadın ailesinin ısrarıyla büyüdükçe büyür. Bu ekip düğün hazırlıkları boyunca silahlı, geleneksel, kebapçı zinciri sahibi Adanalı aileyle anlaşabilecek ve bu düğün bir terslik çıkmadan yapılabilecek midir?

Aile Arasında Nerede Çekildi ?

Aile Arasında filmi çekim mekanları ile de uzun süre konuşuldu ve konuşulmaya devam ediyor. Filmin sahnelerinin büyük bir çoğunluğu Adana’da çekildi. Bazı sahnelerin çekimleri ise İstanbul’daki Cihangir semtinde gerçekleştirildi.

Aile Arasında Oyuncuları

Engin Günaydın

Aile Arasında Oyuncuları

Demet Evgar

Aile Arasında Oyuncuları

Erdal Özyağcılar

Aile Arasında Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;,

Engin Günaydın Kimdir ?
Demet Evgar Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap