Ana Sayfa MESAJLAR Doğum Günü Mesajları Anneden Kızına En Güzel Doğum Mesajları

Anneden Kızına En Güzel Doğum Mesajları

Author

Date

Category

Anneden güzel Kızlarına en anlamlı en güzel Doğum günü kutlama mesajları sözleri ve yazıları

Bugün güzeller güzeli prensesimin doğum günü, doğum gününe gelemedik ama unutmadık da doğum günün kutlu olsun prensesim. Nice mutlu yıllara inşallah.

Sayfanın Konusu ;anneden prensesine doğum günü mesajı,anneden kızına doğum günü mesajı,anneden kızlarına doğum günü mesajı,kızlara anneden doğum günü mesajları,annenin kızına doğum günü sözleri,annenin kızına resimli doğum günü mesajı,

Anneden kız evladına doğum günü sözleri
Anenin Güzel kızına doğum günü mesajları

Ne gül, ne menekşe, ne lale, ne sümbül hiçbir çiçek benim kızım kadar güzel kokamaz. Güzel kızımın doğum günü kutlu olsun.

Canım kızım, ilk göz ağrım, gönül yaram, kara sevdam, her şeyim, biricik yavrum doğum günün kutlu olsun.

Sen benim hayata gülümseyerek bakan gözlerimsin, bakınca mutluluk saçan gülüşlerimsin. İyi ki varsın canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin en mutlu, en güzel günün olsun. Bundan sonra yaşayacağın her günün bugün kadar güzel olsun. Bugün dileğin tüm dileklerin gerçek olsun. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Önce can sonra canan derlerdi o insanın kızı olana kadarmış. Kızı olduktan sonra önce canan sonra can oluyor. Canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Sen bizim bitanemizsin, sen bu hayatta her şeyden daha çok sevdiğimiz varlığımızsın, sen yüreğimin neşesi, kalbimin atışın, sen en büyük aşkımsın. Nice mutlu yıllara kuzum.

Sensiz yaşamak senin olmadığın bir ortamda bulunmak çok zor. Sen aldığım nefes kadar gerekli, sol yanımda atan kalbim kadar değerlisin. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Doğum günü hareketli balonlu ışıltılı gifler
Anenin kızına doğum günü mesajı gifli resimler

Benim hiçbir zaman büyümeyecek küçük kızım. Uykusuzluğum, yolunu gözlediğim, her soluk alışımda özlediğim doğum günün kutlu olsun. Seni çok özledim.

Benim güzeller güzeli kızım doğum günün kutlu olsun. Bugün dilediğin tüm dileklerin gerçek olsun. O gülen yüzün hep gülsün, bir gün ağlarsan o da mutluluktan olsun. Nice mutlu yıllara

Da dün ellerimde küçücük bir bebektin. Sen ne zaman büyüdün, büyüdün de uzak diyarla yürüdün. Prensesim doğum günün kutlu olsun.

Ayrıca ;

Anneden kızına Resimli Doğum Günü Mesajları

Pastanın etrafında sevdiklerin, kalbinin etrafında sevgilerin, senin etrafında hayallerin olsun. Doğum günün kutlu olsun güzel kızım.

Yeni yaşında bedenin tığ gibi olsun, ye ye kilo almayasın, güzelliğin ile herkesi kıskandırasın, dünyanın en mutlu insanı sen olasın. Prensesimin doğum günü kutlu olsun.

Ne çok severdin benim birlikte oynamayı, kulaklarımı çeker yanaklarımı okşardın. Kıvır kıvır saçların vardı renk renk tokalara bağlardın. Seni çok özledim canım kızım. Yeni yaşın kutlu olsun.

Lütfen dikkat bu mesaj anneden dünya tatlısına gönderilmiştir ve aşırı miktarda sevgi içermektedir. Mesajı okurken sevgi komasına girebilirsiniz. Bu mesaj annesinin güzeller güzeli kızının doğum gününü kutlamak için gönderilmiştir.

Senin sesin kulağa hoş gelen bir müzik nağmesi gibiydi, yüzündeki gülümsemeyi görmek ilkbahar güneşinin doğuşu gibiydi. İyi ki doğdun canım kızım.

Yüce Mevla’m seni hayırlı bir evlat eylesin. Her zaman iyi insanlarla karşılaşmak ve iyi işlerde çalışmak nasip etsin. Doğum gününü mübarek eylesin.

Seninle unutulurdu tüm dertler, kederler, seninle neşe, mutluluk dolardı kalpler. Seni çok özledim canım kızım doğum günün kutlu olsun.

Anneden tatlı güzel kızına doğum günü kutlama mesajları
Annenin biricik kızına doğum günü mesajı

Sağlıklı, huzur içinde, mutluluk içinde bir hayatın geçmesi dileğiyle doğum günün kutlu olsun kızım.

Düşünmezdim bir gün kapılıp rüzgârına kaderin uçup gideceğini bakışlarımdan. Bilmezdim ardından cümlelerin ağlayacağını boyun bükeceğini kelimelerin. Nereden bilirdim seni şarkılarda, şiirlerde arayacağımı kalemle, kâğıtla dertleşeceğimi bilmezdim Bitanem. Mutlu yıllara.

Benim göz bebeğim canım kızım doğum günün kutlu olsun. Sağlıklı ve başarılı bir yaşın olsun…

Prensesim Yüce Mevla’m o gülen yüzünün hiçbir zaman soldurmasın, sağlıklı, başarılı ve güzel bir yaşın olsun. Doğum günün kutlu olsun Prensesim.

Eğer senden sonra evin halini soracak olursan senin yerine kimse oturmuyor, sofrada hep boş tabağın duruyor, artık senin sevdiğin yemekler pişmiyor, senin sevdiğin programları izlemiyoruz. Çünkü hepsini sen gelince seninle birlikte yapacağız yine eskiden olduğu gibi. Doğum günün kutlu olsun kızım.

Guzel kizima doğuM günü kutlama mesajları
Kizima en guzel dogum gunu mesajlari

Kalbindeki güzellik ve iyilik hayatına yansısın. Tüm güzellikler hep seni bulsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bugün güzeller güzeli prensesimin doğum günü, doğum gününe gelemedik ama eyguzelsozler.com unutmadık da doğum günün kutlu olsun prensesim. Nice mutlu yıllara inşallah.

Kızım benim, canımdan öte sevdiğim, yüzümdeki gülümsemem, dilimdeki sevgi sözlerim, yaşamayı bana sevdirenim seni çok özledim. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta ayakta duracak halim yokken, hayatta duracak nedenlerim var. Ben anneyim benim canım kızım var. Doğum günün kutlu olsun canım kızım.

Pamuk prensesim seni çok özledim, sensizlik her gün kor alev gibi içim yakıyor. Senin olmadığın bir yerde yaşamak bana eziyet oluyor. Doğum günün kutlu mutlu olsun kızım.

Benim doğum günüm senden çok önce ama benim en çok mutlu olduğum gün senin doğduğun gündü kızım. www.cokiyiabi.com Sen benim ne büyük mutluluk kaynağım, hayata tutunma sebebim, yarınlarıma umut ile çıkabilme düşüncemsin. Sen benim Biriciğimsin. Biriciğim doğum günün kutlu olsun.

Anneden prensesine ,Tatlı güzel kızına resimli doğum günü mesajları sözleri

Kızıma doğum günü mesajları
Babasından kızına doğum günü mesajları

Annesinden güzel kızına doğum günü mesajları
Anneden küçük prensesine doğum günü sözleri

Babasından kızına doğum günü mesajları
Anneden kızına doğum günü mesajı

Ayrıca bu yazıyı okuyanlar Bunlarıda okudu.

Resimli Doğum Günü Mesajları
Hareketli Doğum Günü Mesajları

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yazılar

Words Of Wonders- Şili- Atacama Gölü 16. Bölüm (Torres Del Paine)

Atacama Gölü 16.Bölüm Cevapları,El tatio gayzeri cevapları,şili Atacama Gölü 16.Bölüm cevapları,Atacama Gölü 16. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Atacama Gölü 16.bölüm cevapları,wow oyunu...

Words Of Wonders- Şili- Atacama Gölü 15. Bölüm (Torres Del Paine)

Atacama Gölü 15.Bölüm Cevapları,El tatio gayzeri cevapları,şili Atacama Gölü 15.Bölüm cevapları,Atacama Gölü 15. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Atacama Gölü 15.bölüm cevapları,wow oyunu...

Words Of Wonders- Şili- Atacama Gölü 14. Bölüm (Torres Del Paine)

Atacama Gölü 14.Bölüm Cevapları,El tatio gayzeri cevapları,şili Atacama Gölü 14.Bölüm cevapları,Atacama Gölü 14. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Atacama Gölü 14.bölüm cevapları,wow oyunu...

Words Of Wonders- Şili- Atacama Gölü 13. Bölüm (Torres Del Paine)

Atacama Gölü 13.Bölüm Cevapları,El tatio gayzeri cevapları,şili Atacama Gölü 13.Bölüm cevapları,Atacama Gölü 13. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Atacama Gölü 13.bölüm cevapları,wow oyunu...

Words Of Wonders- Şili- Atacama Gölü 12. Bölüm (Torres Del Paine)

Atacama Gölü 12.Bölüm Cevapları,El tatio gayzeri cevapları,şili Atacama Gölü 12.Bölüm cevapları,Atacama Gölü 12. seviye cevapları,wow oyunu cevapları,words of wonders Atacama Gölü 12.bölüm cevapları,wow oyunu...