Aslı Bekiroğlu Kimdir?

0
176

Aslı Bekiroğlu kimdir,Aslı Bekiroğlu  nereli,Aslı Bekiroğlu eşi kim ,Aslı Bekiroğlu Biyografisi, Aslı Bekiroğlu oynadığı filmlerAslı Bekiroğlu hangi dini benimser, Aslı Bekiroğlu hakkında kısa bilgiler, Aslı Bekiroğlu yaşı kaç,Aslı Bekiroğlu ne zaman doğdu,Aslı Bekiroğlu boyu kaç, Aslı Bekiroğlu göz rengi nedir, Aslı Bekiroğlu, Aslı Bekiroğlu hakkında merak edilenler, Aslı Bekiroğlu çocuğu var mı, Aslı Bekiroğlu hakkında notlar,Aslı Bekiroğlu hakkında kısa notlar, Aslı Bekiroğlu hakkında bilinmesi gerekenler

 

Bugün sizlere, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin; merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını öğrenebileceğiniz bir biyografi metni hazırladık. Umarız bu biyografi yazımız sizlere faydalı olur.

Aslı Bekiroğlu Nereli?

Aslı Bekiroğlu, 16 Kasım 1995 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun olmuştur.İlk oyunculuk deneyimini 2015 yılında yayınlanan Adı mutluluk dizisi ile yaşayan Aslı Bekiroğlu, Yol Arkadaşım, İkimizin Yerine, Gülümse Yeter, Jet Sosyete gibi yapımlarda yer almıştır.

 

Aslı Bekiroğlu Kimdir?

Bir süredir Can Koçkan ile aşk yaşayan oyuncu Aslı Bekiroğlu, magazin basınını takip edenlerin yakınan bildiği bir isim. Bir dönem oldukça popüler olan ‘Vine’ adlı uygulama sayesinde tanınan olan Aslı Bekiroğlu, şimdilerde ise rol aldığı dizlerle adından söz ettiriyor.

1995 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Aslı Bekiroğlu, lise eğitimini İtalyan Lisesi’nde tamamlamasının ardından Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünü kazandı ve mezun oldu. Bir zamanlar popüler olan “Vine” isimli sosyal medya platformunda çektiği kısa videolar ile ünlenen Aslı Bekiroğlu, daha sonra rol aldığı dizi projeleriyle adından söz ettirmeye başladı.

Küçük yaşlardan beri oyunculuğu ilgi duyan ve Vine’da çektiği videolarla kısa sürede ünlenen Aslı Bekiroğlu, ilk oyunculuk deneyimini TRT ekranlarından yayınlanan “Beni Böyle Sev” dizisinde yaşadı. Bu dizinin ardından 2015 yılında “Adı Mutluluk ve 2016’da “Gülümse Yeter” dizilerine boy gösterdi. Güzel oyuncu , Tv8 ekranlarından yayınlanan senaryosunu Gülse Birsel’in yazdığı komedi dizisi Jet Sosyete’de, “Melike” karakterine hayat verdi.

 

Aslı Bekiroğlu Film ve Tv Şovları

  • Yol Arkadaşım
  • İkimizin Yerine
  • Gülümse Yeter
  • Adı Mutluluk

Aslı Bekiroğlu Reklam Filmleri

  • Eti Popkek 
  • Lera Fresca 
  • Helen Harper 
  • Ülker Kremini 

Aslı Bekiroğlu Nasıl Ünlü Oldu?

Eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyet Bölümü’nde tamamlamıştır. Eğlence olarak çektiği Vine’larla tanınan güzel oyuncu bir süre sonra fenomen olmayı başarmıştır. 2010 yılında Beni Böyle Sev dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamış, daha sonra Adı Mutluluk ve Gülümse Yeter dizilerinde rol almıştır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here