Anasayfa » KİM KİMDİR » Atakan Çelik Kimdir?

Atakan Çelik Kimdir?

Atakan Çelik kimdir,Atakan Çelik nereli,Atakan Çelik eşi kim ,Atakan Çelik Biyografisi, Atakan Çelik oynadığı filmler,Atakan Çelik hangi dini benimser, Atakan Çelik hakkında kısa bilgiler, Atakan Çelik yaşı kaç,Atakan Çelik ne zaman doğdu,Atakan Çelik boyu kaç, Atakan Çelik göz rengi nedir, Atakan Çelik, Atakan Çelik hakkında merak edilenler, Atakan Çelik çocuğu var mı,Atakan Çelik hakkında notlar,Atakan Çelik hakkında kısa notlar, Atakan Çelik hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Mert Fırat hakkında kısa ve Detaylı biyografisini hazırladık.

Atakan Çelik Nereli?

Atakan Çelik, 3 Şubat 1990 tarihinde İstanbul’un Beşiktaş ilçesinde dünyaya gelmiştir. BKM Mutfak ekibinin Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 adlı komedi programının 2. kuşak oyuncuları arasında yer alan oyuncu şimdilerde Organize İşler 2: Sazan Sarmalı adlı sinema filminde Bahadır karakterine hayat vermektedir.

 

Atakan Çelik Kimdir?

Atakan Çelik, 1990 yılında İstanbul’un Beyoğlu ilçesinde doğmuştur.

İlköğretim ve orta öğretimi bitirdikten sonra üniversite eğitimini de tamamlamıştır. Kendisine sorulan hangi eğitimi aldınız sorusuna esprili bir cevap veriyor Atakan. “Herkesin hayallerini süsleyen kazanması çok zor bir bölüm olan iktisat bölümü mezunuyum” diyerek herkesin gülümsemesine neden olur. Tiyatro ve oyunculuğu sevmesine karşın annesinin sigortalı işte çalı baskısıyla 5 yıl özel bir sigorta şirketinde sigortalı olarak çalışmıştır.

Atakan Çelik, Kova burçlu ve 1.83 boyundadır. Kilosu ise 76 kilodur. 2017 yılında Zeynep Mızrak ile dünya evine girmişlerdir.

 

Oyunculuk Hayatı

Oyunculuk, Atakan Çelik’in çocukluk hayalidir. Okul yıllarında hep müsamerelere katılan, bayramlarda ve özel günlerde hep sahnelerde olan tiyatro seven bir çocuktur. 5 yıl özel bir şirkette çalışmasının ardından 2015 yılında BKM ile tanışıp çocukluğunun hayali olan oyunculuğun peşine düşmüştür.

Yılmaz Erdoğan’ın yönettiği Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncuları arasında yer almaya başlamıştır. Oyunları ve yeteneğiyle izleyici karşısında göz dolduran bir oyunculuk sergiliyor.

Atakan Çelik, genç yaşta olmasına rağmen canlı oyunculuk performansı ile Çok Güzel Hareketlerin vazgeçilmez oyuncularından olmaya devam edeceğe benziyor. 2015 yılından bu güne BKM Mutfak çatısı altında çalışmaya devam etmektedir.

ROL ALDIĞI DİZİ/FİLMLER

Atakan Çelik, Tiyatro oyunculuğu yanında sinema filmlerinde de rol almıştır. “Sazan Sarmalı” sinema filmi ile “Organize İşler 2” sinema filmlerinde rol almıştır.

Yorum yapın