Anasayfa » Genel » Ay Lav Yu Tuu Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Ay Lav Yu Tuu Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Ay Lav Yu Tuu nerede çekildi, Ay Lav Yu Tuu filminin öyküsü, Ay Lav Yu Tuu filmi çekim yeri neresi,Ay Lav Yu Tuu filmi hangi şehirde çekildi, Ay Lav Yu Tuu filmi konusu nedir,Ay Lav Yu Tuu oyuncu kadrosu nedir,Ay Lav Yu Tuu oyuncu kadrosu,Ay Lav Yu Tuu filminde kimler oynadı, Ay Lav Yu Tuu filmi süresi ne kadar,Ay Lav Yu Tuu filmi, Ay Lav Yu Tuu, Ay Lav Yu Tuu filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Ay Lav Yu Tuu filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Ay Lav Yu Tuu filmi ne zaman gösterime girdi, Ay Lav Yu Tuu filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Ay Lav Yu Tuu Oyuncuları

Ay Lav Yu Tuu Konusu Nedir ?

Yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat’ın yaptığı ‘Ay Lav Yu’nun 6 yıl arayla gelen devam halkası ‘Ay Lav Yu Tuu’ filminde, Amerika’da eğitim alıp köyü Tınne’ye dönen İbrahim’in iki kültür arasında yaşadıkları anlatılıyor. TAFF imzasıyla gelen filmin zengin oyuncu kadrosunda Sermiyan Midyat, Nikki Leigh, Ayça Damgacı, Josh Folan, Ayşenil Şamlıoğlu, Kevork Malikyan, Tuna Orhan, Veysi Aslan, Gizem Karaca ve Bora Akkaş yer alıyor.

 

Ay Lav Yu Tuu Nerede Çekildi ?

Ay Lav Yu, yönetmenliğini ve senaristliğini Sermiyan Midyat’ın yaptığı 2010 yılı Türkiye yapımı komedi-politik filmdir. Film Hasankeyf ve İzbırak yörelerinde çekilmiş olup Polis Akademisi filmlerinde Mahoney karakteriyle tanınan Amerikalı oyuncu Steve Guttenberg de yer almaktadır.

 

Ay Lav Yu Tuu Oyuncuları

Sermiyan Midyat

Ay Lav Yu Tuu Oyuncuları

Bora Akkaş

Ay Lav Yu Tuu Oyuncuları

Gizem Karaca

Ay Lav Yu Tuu Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

 

Yorum yapın