Anasayfa » Genel » Babalar Ve Kızları

Babalar Ve Kızları

C 0 Yaşında
Baba : Ne Kadar Güzel. Gözleri De Ne Çok Bana Benziyor.
Kızı : Gözlerini Ayıramayan Bu Adam Babam Olsa Gerek.

5 Yaşında
Baba : Prensesim Benim, Güzel Kızım. Söyle Baban Sana Ne Alsın
Kızı : En Çok Babamı Seviyorum. Babam Niye Annemle Uyuyor? Hep Benimle Uyusun. Başkasını Sevmesin

10 Yaşında
Baba : Gittikçe Yaramaz Oluyor Kime Çekti Bu Kız?
Kızı : Ben Babama Aşığım. Büyüyünce Babam Gibi Bir Erkekle Evleneceğim.

15 Yaşında
Baba : Ne Kadar Çabuk Büyüdü. Eve De Gittikçe Geç Kalmaya Başladı, Sanırım Daha Sert Olmalıyım.
Kızı : Babam Yüzünden Arkadaşlarımla İstediğim Kadar Vakit Geçiremiyorum. Bana Baskı Uygulamasından Nefret Ediyorum. Ne Zaman Özgür Olacağım?

20 Yaşında
Baba : Artık Sözümü Dinlemiyor, Benden Giderek Uzaklaşıyor. Uzun Zamandır Tatlı Bir-İki Laf Geçmedi Aramızda. Galiba Kızım Elden Gidiyor.
Kızı : Her Dediğime Alınıyor, Beni Bir Türlü Anlamıyor. Evden Ayrılıp, Kendi Hayatımı Kurmalıyım. Çocuk Muamelesi Görmekten Bıktım Artık.

25 Yaşında
Baba : Birgün Bunun Olacağını Biliyordum. İşte Evleniyor. Zaten Aramız Eskisi Gibi Değildi. Şimdi Birde Kocası Var. Prensesim Beni Terk Ediyor.
Kızı : Böyle Bir Günde O Mutsuz İfadeyi Takınmasının Ne Lüzumu Var Ki? Biliyorum, Kendi Hayalindeki Damat Değil Ya. Bu Yüzden Yapıyor. Sanki Birlikte Yaşayacak Olan O.

30 Yaşında
Baba : Çok Az Görüşüyoruz. Daha Sık Bir Araya Gelsek Ne İyi Olur. Hem Torunlarımı Da Özlüyorum. Kendi Arkadaş Çevrelerinden Fırsat Bulupta Bize Gelemiyorlar Ki.
Kızı : Babamları Da Çok İhmal Ediyorum Galiba. Yine Telefonda Çok Üzgün Geldi Sesi. Hafta Sonu Onlara Sürpriz Yapmak En İyisi

40 Yaşında
Baba : Kızım Beni Yetersiz Görüyor Oysa Küçükken Derslerine Hep Ben Yardım Ederdim Anlayamadığı Her Şeyi Bana Sorardı. Şimdi Beni Beğenmiyor.
Kızı : Baban Giderek Çocuk Gibi Davranıyor. Gerçi Son Zamanlarda Sağlığı Da İyi Değil. Ya Ona Bir Şey Olursa? Zaten Hiçbir Zaman Dilediği Gibi Bir Evlat Olamadım.

45 Yaşında
Baba : Kızımın Mutlu Bir Yuvası Var. Her Şeyi Kendi Başardı. Onunla Gurur Duyuyorum
Kızı : Babam İçin Çok Endişeleniyorum. Onu Kaybetmeye Hazır Değilim.

Allah’ım Ne Olur Onu Benden Alma.

50 Yaşında
Baba : Dünyada Mutlu Kal Kızım.
Kızı : Seni Çok Özleyeceğim Ve Arayacağım Babacığım. Şimdi Ben Kime Danışacağım. Kim Yardım Edecek Bana? Ne Olur Gittiğin Yerde Çok Mutlu Ol. Ve Hep Yanımda Olduğunu Hissettir, Ne Bileyim Ben, Arada Sırada İşaretler Yolla Mesala.

Ah Babacığım! Sensiz Nasıl Yaşayacağım?

55 Yaşında
Baba : Sen Gideli, Seni Daha İyi Anlıyorum Babacığım.keşke Seni Hiç Üzmeseydim Demeyeceğim, Çünkü, “Keşke” Lerin Hiçbir Şeyi Değiştirmeyeceğini Biliyorum.

Yine De Beni Duyuyorsan, Lütfen Seni Üzdüğüm Her Gün İçin Çok Ama Çok Pişman Olduğumu Bil Olur Mu?

Seni Seviyorum Ve Özlüyorum Babacığım

Yorum yapın