Anasayfa » Genel » Bizim Hikaye Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

Bizim Hikaye Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

Bizim Hikaye nerede çekildi, Bizim Hikaye filminin öyküsü,  Bizim Hikaye filmi çekim yeri neresi, Bizim Hikaye filmi hangi şehirde çekildi,Bizim Hikaye filmi konusu nedir, Bizim Hikaye oyuncu kadrosu nedir,Bizim Hikaye oyuncu kadrosu, Bizim Hikaye filminde kimler oynadı,Bizim Hikaye filmi süresi ne kadar, Bizim Hikaye filmi, Bizim Hikaye, Bizim Hikaye filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Bizim Hikaye ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Bizim Hikaye filmi ne zaman gösterime girdi, Bizim Hikaye filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Bizim Hikaye Oyuncuları

Bizim Hikaye Konusu Nedir?

Bizim Hikaye filminin konusu şöyle: Haksızlığa uğramış, ailesi, yuvası, geleceği elinden alınmış bir adam ile hayata karşı tek başına mücadele etmek zorunda kalan, çocuklarıyla bu koca dünyada bir başına kalmış bir kadının öyküsünü perdeye taşıyor Bizim Hikaye. Başka kimler yok ki bu öyküde: ailesinin itibarını kurtarmak için çabalayan bir genç, yanlış zamanın ve yanlış davanın kurbanı olan eski bir aşık. Yarınlardan bu günlere kadar gelmeyi başarabilmiş bir aşk hikayesi. 80 darbesinde gururu, itibarı zedelenen, inancı ve düşüncesi ne olursa olsun haksız yere hüküm giyen insanların, darbe sonrasında hayata tutunma çabalarını perdeye taşıyan film; o günlerden bu günlere kadar uzanan bir mücadeleyi, hiç bir şekilde bağlarını kopartmayan fedakar bir aile aracılığıyla bizlere aktarıyor.

 

Bizim Hikaye Nerede Çekildi?

Çekimlerinin çoğu Sinop, Trabzon ve Rize’de yapılan filmin bazı sahneleri için İstanbul’un tarihi yarımadası da mekan olarak kullanıldı. Karadeniz Bölgesi’nin doğal güzellikleriyle seyirciye görsel bir şölen sunan filmin müzikleri Mustafa Ceceli’ye ait.

 

Bizim Hikaye Oyuncuları

Cansel Elçin

Bizim Hikaye Oyuncuları

Haluk Piyes

Bizim Hikaye Oyuncuları

Sera Tokdemir

Bizim Hikaye Oyuncuları

Yorum yapın