Anasayfa » Genel » Bölük Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Bölük Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Bölük Cumhuriyeti nerede çekildi,  Bölük filminin öyküsü,  Bölük filmi çekim yeri neresi, Bölük filmi hangi şehirde çekildi, Bölük filmi konusu nedir, Bölük oyuncu kadrosu nedir,Bölük oyuncu kadrosu, Bölük filminde kimler oynadı,Bölük filmi süresi ne kadar, Bölük filmi, Bölük, Bölük filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Bölük ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Bölük filmi ne zaman gösterime girdi, Bölük filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Bölük Oyuncuları

Bölük Konusu Nedir ?

Bölük, vatani görevini yerine getirmek için asker ocağında bir araya gelen bir grup gencin arasında yaşananları, komik çatışmaları ve onların hayallerini anlatmaktadır. Üzdüğü sevgilisini pişman olduğu için geri kazanmaya çalışan Erdal, şehir hayatından sonra kışla hayatına adapte olmaya çalışan Cenk, çavuş olmak için uğraşan Şehmuz, askerliğini uzatmaya çalışan Mahmut ve mektubu sayesinde birçok hayatı değiştirebileceğine şahit olduğumuz komando Murat’ın hikayelerinin anlatıldığı film, her kesimden insanın duygularına hitap etmeyi bekliyor.

 

Bölük Nerede Çekildi ?

Vatani görevini 1996-1997 döneminde Çanakkale’de yapan Aytaç Ağırlar, 20 yıl sonra aynı yerde ‘Bölük’ filmini yönetti.

Ağırlar, “Bunu bilerek yapmadık, film çekimlerinden önce pek çok yer gezdik ve tesadüfen tüm şartlara uygun olan tek yer burasıydı. Kışlaya adımımı atar atmaz tüm askerlik anılarım tekrar gözümün önüne geldi. Filmi 81 vilayet içinden Çanakkale’de çekmiş olmamız gerçekten çok ilginç. Bu tesadüfün filme de yansıyacağına inanıyorum” dedi.

 

Bölük Oyuncuları

Kaan Yıldırım

Bölük Oyuncuları

Aykut Akdere

Bölük Oyunculaır

Alina Boz

Bölük Oyuncuları

Yorum yapın