Anasayfa » KİM KİMDİR » Burak Çelik Kimdir?

Burak Çelik Kimdir?

Burak Çelik kimdir, Burak Çelik, Burak Çelik Biyografisi, Burak Çelik hakkında kısa bilgiler, Burak Çelik yaşı kaç, Burak Çelik ne zaman doğdu, Burak Çelik boyu kaç, Burak Çelik hakkında merak edilenler, Burak Çelik çocuğu var mı, Burak Çelik hakkında notlar, Burak Çelik hakkında kısa notlar, Burak Çelik hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Burak Çelik hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

Burak Çelik Kaç Yaşında?

Burak Çelik, 21 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Oyunculuk Bölümü’nü bitirmiştir. Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sevgili Geçmiş dizisinde Mahir karakterine hayat veren Burak Çelik, 1.90 metre boyunda, 83 kilo ve Yengeç burcudur.

Burak Çelik Kimdir?

Burak Çelik, 21 Temmuz 1992 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde Oyunculuk Bölümü’nü bitirmiştir. Best Model of Turkey ve Best Model of the World yarışmalarından birinci olarak çıkan Burak Çelik, Hande Yener’in Kraliçe ve Hasta isimli şarkılarının klibinde oynamıştır. 2013 yılında yayınlanmaya başlayan Karagül isimli dizide canlandırdığı Serdar karakteri ile ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Şimdilerde Star TV ekranlarında yayınlanmakta olan Sevgili Geçmiş dizisinde Mahir karakterine hayat veren Burak Çelik, 1.90 metre boyunda, 83 kilo ve Yengeç burcudur.

Burak Çelik’in rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Sevgili Geçmiş (Mahir) (TV Dizisi)
2018 – Karanlıktaki Melekler (Berk) (Sinema Filmi)
2017 – Söz (Selim) (TV Dizisi)
2017 – Kara Yazı (Erdem) (TV Dizisi)
2017 – Deli Aşk (Jeremy Jackson) (Sinema Filmi)
2016 – Hayat Sevince Güzel (Barış) (TV Dizisi)
2013-2015 – Karagül (Serdar) (TV Dizisi)

Yorum yapın