Anasayfa » KİM KİMDİR » Burak Haktanır Boğaziçi Film Festivalinde Kime Tepki Gösterdi, Burak Haktanır Kimdir?

Burak Haktanır Boğaziçi Film Festivalinde Kime Tepki Gösterdi, Burak Haktanır Kimdir?

burak haktanır, burak haktanır kimdir, burak haktanır nereli, burak haktanır kaç yaşında, burak haktanır ne iş yapıyor, burak haktanır ne dedi, burak hatanır boğaziçi film festivalinde ne dedi, burak haktanır kime tepki gösterdi

 

Geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Film festivalinde yönetmen Özcan Alper’in TSK’ya kimyasal silah iftiası atan Türk Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fidancı’nın söylemlerine karışı yaptığı açıklamada ”O kadın TSK’ya iftira attı” sözleriyle Fidancı’ya çıkışan sanatçı Burak Haktanır’ın kim olduğu, kaç yaşında olduğu, nereli olduğu şimdilerde çok merak konusu…

Burak Haktanır Ne Dedi?

Burak Haktanır Boğaziçi Film Festivalinde Kime Tepki Gösterdi

Bu yıl 10.’su düzenlenen Boğaziçi Film Festivali’nde ödüller sahiplerini buldu. Törende ‘Karanlık Gece’ filmiyle En İyi Yönetmen Ödülü kazanan Özcan Alper, ödülünü terör propagandasından tutuklanan TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı’ya ithaf etti. Oyuncu Burak Haktanır ise buna tepki gösterdi ve salonu terk etti.Burak Haktanır, sahnede bulunan Özcan Alper’e oturduğu yerden “O kadın TSK’ya iftira attı. Kaç gündür bütün PKK sayfaları onu destekliyor” diye bağırarak tepki gösterdi.

Burak Haktanır Ne Dedi?

Festivalde ödül alan yönetmen Özcan Alper, kürsüde yaptığı konuşmada, Şebnem Korur Fincancı’yı savunmuş ve ödülünü Fincancı’ya ifhaf etti. Daha sonra ise davetliler arasında bulunan oyuncu Burak Haktanır, sahnede bulunan Özcan Alper’e oturduğu yerden “O kadın TSK’ya iftira attı. Kaç gündür bütün PKK sayfaları onu destekliyor” diye bağırarak tepki gösterdi.

Burak Haktanır Filmleri Nelerdir? 

  • Nezih Bir Film
  • Kırıntılar
  • Brown and Black

Burak Haktanır Ne Dedi?

Burak Haktanır Kimdir?

Burak Haktanır, sinema ve dizi oyuncusudur. Oyunculuk kariyerine 2010 yılında Recep İvedik 3 filminde rol alarak başlamıştır. Daha sonra birçok dizi ve filmde rol alan Burak Haktanır, 2016’da Sevda Kuşun Kanadında dizisinde, 2019’da Ekrem karakteri ile Kimse Bilmez dizisinde, 2020’de Vahap karakteri ile Payitaht Abdülhamid dizisinde rol aldı. Yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Burak Haktanır Nerelidir? 

Sinema ve dizi oyuncusu olan Burak Haktanır 27 Ekim 1981 tarihinde Van’ın Erciş ilçesinde doğmuştur.

Yorum yapın