Anasayfa » KİM KİMDİR » Çağrı Şensoy Kimdir?

Çağrı Şensoy Kimdir?

Çağrı Şensoy kimdir, Çağrı Şensoy, Çağrı Şensoy Biyografisi, Çağrı Şensoy hakkında kısa bilgiler, Çağrı Şensoy yaşı kaç, Çağrı Şensoy ne zaman doğdu, Çağrı Şensoy boyu kaç, Çağrı Şensoy hakkında merak edilenler, Çağrı Şensoy çocuğu var mı, Çağrı Şensoy hakkında notlar, Çağrı Şensoy hakkında kısa notlar, Çağrı Şensoy hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Çağrı Şensoy hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

Çağrı Şensoy, 17 Nisan 1986 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. 2009 – 2012 yılları arasında Kenter Tiyatrosu çatısı altında “Cimri” ve “Ölümüne” oyunlarında; 2012 – 2016 yılları arasında İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda Çehov Makinesi oyununda rol aldı.

Çağrı Şensoy Kaç Yaşında?

Çağrı Şensoy Kimdir?

17 Nisan 1986 tarihinde kültür başkenti olan İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

İlk, orta ve lise hayatı boyunca İstanbul’da yetişmiştir. Ardından yine İstanbul’dan ayrılmayıp İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olan başarılı oyuncu, İngilizce ve Almanca konuşma konusunda oldukça iyi. Daha önce pekçok oyunda rol alan oyuncu, ilk dizisi olan Ölüm Çiçekleri adlı televizyon dizisinde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Daha önce Kavak Yelleri, Mazi Kalbimde Yaradır, Çakıl Taşları, Muhteşem Yüzyıl Kösem gibi oldukça bilindik dizilerde de rol almıştır.

Savaşçı dizisinde de diziye yeni katılan Beni Affet’in Bahar’ı olan Gaye Turgut Evin’in canlandırdığı Çiğdem Teğmen’i çıldırtan bir karakter olan Kürşat Teğmen seyirciden oyunculuğu ile tam not alacak bir oyuncu.

 

Çağrı Şensoy Kaç Yaşında ve Nerede Doğdu?

17 Nisan 1986 tarihinde kültür başkenti olan İstanbul’da dünyaya gelmiştir.

İlk, orta ve lise hayatı boyunca İstanbul’da yetişmiştir. Ardından yine İstanbul’dan ayrılmayıp İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur.

 

Çağrı Şensoy Boyu ve Kilosu Nedir?

Çağrı Şensoy, 1.79 metre boyunda, 80 kilo ve Koç burcudur.

Yorum yapın