Çakallarla Dans Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

0
152

Çakallarla Dans nerede çekildi, Çakallarla Dans filminin öyküsü,  Çakallarla Dans filmi çekim yeri neresi, Çakallarla Dans filmi hangi şehirde çekildi,Çakallarla Dans filmi konusu nedir, Çakallarla Dans oyuncu kadrosu nedir,Çakallarla Dans oyuncu kadrosu, Çakallarla Dans filminde kimler oynadı,Çakallarla Dans filmi süresi ne kadar, Çakallarla Dans filmi, Çakallarla Dans, Çakallarla Dans filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Çakallarla Dans ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Çakallarla Dans filmi ne zaman gösterime girdi, Çakallarla Dans filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Çakallarla Dans Oyuncuaları

Çakallarla Dans Konusu Nedir?

Büyük bir şirketin muhasebecisi olan Servet, paraya olan hırsından dolayı gözü dönmüş karısının gazına gelerek, şirketin internet hesapları üzerinden azımsanmayacak miktarda bir parayı patronundan çalmak amacıyla plan yapar. Bu planın bir parçası da en yakın arkadaşı olan Gökhan’dır; Servet parayı Gökhan’ın hesabına aktarıp herhangi bir olumsuz durumda suçu onun üzerine yıkmayı hesaplar. Diğer iki arkadaşı da bu hain planın figuranı olacaklardır. Ama unuttuğu iki şey vardır; birincisi, en az kendisi kadar kurnaz ve saf olan kankaları, ikincisi ise; çakallık yapmaya çalışırken zaten çakalların alengirli oyunlarının tam ortasına düşecek olmalarıdır. Dört kafadar başlattıkları bu işi beklenildiği gibi ellerine yüzlerine bulaştırır ve başlarına gelmedik bela kalmaz. Kısa yoldan para kazanmak uğruna bindikleri geminin dümeni onları, akıllarına bile gelmeyecek çılgın ve eğlenceli bir maceraya sürükleyecektir.

 

Çakallarla Dans Nerede Çekildi?

Senaryosunu Ali Tanrıverdi ve Murat Şeker’in yazdığı, yönetmenliğini Murat Şeker’in üstlendiği sinema filminin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde gerçekleşti.

 

Çakallarla Dans Oyuncuları

Şevket Çoruh

Çakallarla Dans Oyuncuları

Timur Acar

Çakallarla Dans Oyuncuları

İlker Ayrık

Çakallarla Dans Oyuncuları

Murat Akkoyunlu

Çakallarla Dans Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here