Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Cenaze İşleri Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Cenaze İşleri nerede çekildi, Cenaze İşleri filminin öyküsü, Cenaze İşleri filmi çekim yeri neresi,Cenaze İşleri filmi hangi şehirde çekildi, Cenaze İşleri filmi konusu nedir,Cenaze İşleri  oyuncu kadrosu nedir,Cenaze İşleri oyuncu kadrosu, Cenaze İşleri filminde kimler oynadı, Cenaze İşleri filmi süresi ne kadar, Cenaze İşleri filmi, Cenaze İşleri,Cenaze İşleri filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Cenaze İşleri filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Cenaze İşleri filmi ne zaman gösterime girdi, Cenaze İşleri filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Cenaze İşleri Oyuncuları

Cenaze İşleri Konusu Nedir ?

Belediyede cenaze işleri görevlisi olan Orhan, kimsesizler mezarlığının da sorumlusudur. Sevgilisi Serpil’le evlenmek ister; fakat parasızlıktan evlenemez. Orhan’ın arkadaşı Rafet, bir cesedi ortadan kaldırmak ister ve bunun için Orhan’dan para karşılığında cesedin kimsesizler mezarlığına gömülmesini talep eder. Orhan’ın vicdanı rahat etmez; ancak alacağı parayla Serpil’le evlenebileceğini düşünür ve istemeyerek de olsa teklifi kabul eder. Fakat, cesedin gömüleceği sırada, adamın ölmediği fark edilir ve işler karışır.

Cenaze İşleri Nerede Çekildi ?

Cenaze İşleri filminin çekimleri Eskişehir’de gerçekleştirildi. Eskişehir’in çeşitli bölgelerine set kuruldu ve filmin çekimleri kısa bir süre içinde tamamlandı. Filmin kurgusunun yapılmasının ardından Cenaze İşleri filmi vizyona girdi.

 

Cenaze İşleri Oyuncuları

Melih Selçuk

Cenaze İşleri Oyunucuları

Ergun Kuyucu

Cenaze İşleri Oyuncuları ?

Melis Cemre Çınar

Cenaze İşleri Oyuncuları

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap