Anasayfa » KİM KİMDİR » Ceyhun Fersoy’un Durumu Nasıl, Ceyhun Fersoy Kimdir?

Ceyhun Fersoy’un Durumu Nasıl, Ceyhun Fersoy Kimdir?

ceyhun fersoy, ceyhun fersoy kimdir, ceyhun fersoy nereli, ceyhun fersoy kaç yaşında, ceyhun fersoy boyu, ceyhun fersoy durumu nasıl, ceyhun fersoy öldü mü

Sevgili okurlar, Baş Belası film ekibinin bugün sabah saatlerinde karıştığı trafik kazasında Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy ve Meliş İşiten’in yaralandığı araçta bulunan diğer üç kişinin ise öldüğü belirtildi. Ceyhun Fersoy’unda yaralılar arasında olduğu bilgisinin gelmesinin ardından Ceyhun Fersoy’un  kim olduğu, ne iş yaptığı ve diğer konular ve fazlası için sizlere Ceyhun Fersoy’un biyografisini hazırladık.

Ceyhun Fersoy Nereli?

Ceyhun Fersoy Kimdir?

Ceyhun Fersoy 10 Nisan 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İsviçre, Fransa ve İstanbul’da (Burak Bora Anadolu Lisesi) tamamladı. Eğitimini 2000-2001 yıllarında TÜRVAK Sinema Televizyon Eğitim Merkezi Yapım Yönetim Bölümünde sürdüren Fersoy, eğitimine 2005-2006 yıllarında Müjdat Gezen Sanat Merkezi ActorStudio’da devam etti.

2005 yılında BKM Atölye çalışmalarına katılan genç oyuncu, rol aldığı BKM yapımı ‘Bir Demet Tiyatro’ dizisindeki performansıyla beğeni topladı. Bir Demet Tiyatro’nun yanı sıra Ana Kuzusu, Kurtlar Vadisi, İki Aile dizileri ile Neşeli Gençlik filminde ve Ünlü oyuncu, fenomen dizi Seksenler’de oynamaktadır. Ayrıca Şoray Uzun’la beraber 2012 Avrupa Kupası maçları sırasında TRT 1’de Saha Dışı isimli komedi programını hazırlayıp sunmuştur. Seksenler dizisinden rol arkadaşı Begüm Öner ile evlenmiştir.

Ceyhun Fersoy Nereli?

Ceyhun Fersoy 10 Nisan 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta ve lise eğitimini İsviçre, Fransa ve İstanbul’da (Burak Bora Anadolu Lisesi) tamamladı.

Ceyhun Fersoy Kaç Yaşında?

Ceyhun Fersoy 10 Nisan 1982 tarihinde İstanbul’da doğmuş olup 40 yaşındadır.

Ceyhun Fersoy Kimle Evli?

Ceyhun Fersoy,2015 yılında Seksenler dizisinden rol arkadaşı Begüm Öner ile evlendi.

Ceyhun Fersoy Nereli?

Ceyhun Fersoy’un Durumu Nasıl?

Amasya Valisi Mustafa Masatlı, Sabuncuoğlu Şerefeddin Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gelerek, kazada yaralanan tiyatro ekibine geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Ziyaret sonrası yaralıların sağlık durumlarına ilişkin bilgi veren Vali Masatlı, şöyle konuştu: “Kazada maalesef 3 insanımızı kaybettik. Kaza sonucu 7 tiyatro ekibinden vatandaşımız da yaralandı. Bunlardan 2 tanesini Samsun’a sevk ettik. 1 tanesi taburcu oldu. 4 tanesi de şu an itibarıyla Sabuncuoğlu Araştırma Hastanemizde tedavi altındalar.

Bunlardan 1 tanesinin durumu birazcık kritik. İleri bir tedavi için belki başka bir hastaneye de sevk edebiliriz. Ceyhun Bey ile de görüştüm şu an için kendisinin durumu iyi. Sadece ayakta tendonlarda bir sorun varmış. Diğer taraftan vücudunun farklı yerlerinde çok önemli olmayan bazı yaralar var. Tahmin ediyorum, birkaç güne kadar kendisini buradan taburcu ederiz. Arkadaşlarımızın yapmış olduğu ilk incelemede tiyatro ekibini taşıyan minibüsün süratli olduğu ve bu sürat neticesi aynı hatta seyreden TIR’a arkadan çarpması sonucu kazanın meydana geldiği yönünde şu an itibariyle tespitlerimiz var.”

Yorum yapın