Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Charlize Theron Kimdir ?

0

Charlize Theron kimdir,Charlize Theron nereli,Charlize Theron eşi kim ,Charlize Theron Biyografisi, Charlize Theron oynadığı filmler, Charlize Theron hangi dini benimser,Charlize Theron hakkında kısa bilgiler, Charlize Therony yaşı kaç, Charlize Theron ne zaman doğdu, Charlize Theron boyu kaç, Charlize Theron göz rengi nedir, Charlize Theron, Charlize Theron hakkında merak edilenler, Charlize Theron çocuğu var mı,  Charlize Theron hakkında notlar, Charlize Theron hakkında kısa notlar, Charlize Theron hakkında bilinmesi gerekenler

 

Sevgili okurlar; bugün sizlere oyuncu, sporcu, sanatçı vb gibi isimlerin biyografilerini hazırladık. Sevdiğiniz, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını önünüze sereceğimiz bir biyografi hazırladık. Takipçisi olduğunuz kişinin hakkındaki yazıyı okuduktan sonra artık onu daha iyi tanıyacak ve daha iyi bir şekilde betimleyeceksiniz. Umarım bu biyografi yazımız size faydalı olur.

Charlize Theron Hakkında Bilgiler

Charlize Theron Kimdir ?

Charlize Theron, 7 Ağustos 1975, Benoni, Güney Afrikalı sinema sanatçısıdır. 2003’te En İyi Kadın Oyuncu dalında Oscar ödülüne layık görüldü.

Charlize Theron Güney Afrika Cumhuriyeti’nin Benoni şehrinde doğdu. Annesi Gerda Alman, babası Charles Theron ise Fransız asıllıydı.Annesi ve babası bir yol yapım şirketi işletiyordu. Theron 15 yaşında iken annesi bir tartışma sırasında babasını vurdu ve Theron’un babası hayatını kaybetti. Annesi kendini savunduğu gerekçesiyle ceza almadı.6 yaşında bale dersleri almaya 16 yaşında modellik yapmaya başladı. Ancak bir süre sonra dizini incitti ve profesyonel olamadan balerinliğe noktayı koydu. Theron bir bankadaki görevliyle ateşli bir tartışma yaşarken oyuncu menajeri John Crosby tarafından keşfedilmiştir. Theron kartvizini aldığı Crosby’i arayarak oyunculuk için ilk adımını atmıştı. 2001 yılından bu yana İrlandalı aktör Stuart Townsend ile olan birlikteliği 2011 yılının başlarında sona ermiştir. 2011 yılı Kasım ayında Jackson Theron’u, 2015 yılında August’u evlat edinmiştir.The Hollywood Reporter’ın 2006 yılının En Çok Kazanan Kadın Oyuncuları listesinde North Country ve Æon Flux filmleri için film başına aldığı 10,000,000 $ ücretle Halle Berry, Cameron Diaz, Drew Barrymore, Renée Zellweger, Reese Witherspoon, ve Nicole Kidman’ın ardında 7. sırada yer aldı.

 

Charlize Theron En İyi Filmleri

  • Şeytanın Avukatı
  • Hızlı ve Öfkeli 8
  • Kasımda Aşk Başkadır
  • İtalyan İşi
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap