Anasayfa » Anlamlı sözler » Çoçuk İstismari Sözleri -Sloganları

Çoçuk İstismari Sözleri -Sloganları

Çocuk İstismarı sözleri,çocuk istismari slogonları,kadin İstismarı sözleri,İstismarı sloganları,tecavüzcülere karşı sloganlar,çocuk İstismarı idam sözleri,tecavüzcülere idam sözleri,tacizlere karşı sözler

#SendeSesizKalma

Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayız!!!

Dağ utandı,
Toprak utandı,
Hava utandı,
Bir insan utanmadı…
Zira; İNSAN olana susmak yakışmaz !

Çocuk istismarına sessiz kalma…

#ÇocukSusarSenSusma
#CocukSusarSenSUSMA
#ÇocukİstismarınaKarşıSusma

Herkesin olduğu gibi onların da bazı “özel” vücut bölgeleri olduğu, bu bölgelerin adlarının ne olduğu, buralara kimlerin ne şartlarla nasıl dokunabileceği anlatılmalı ve bu sınırları korumaları için yüreklendirilmeliler.

Taciz ve çocuk kadın İstismarına Lanet Sözleri Sloganları

Eylüller,Leylalar için, çocuklarımızı ,genç kızlarımızı, kadınlarımızı kaçırıp, vahşice zulmedip hunharca öldüren caniler için idam istiyoruz.

Vatana ihanet edene, çocuklarımiza hallenen şerefsizlere, kadına kalkan ellere lanet olsun

Bahar kokulu çocukları yıkayıp gömmekten bıktık
Minik bedenime, minik yüreğime dokunma..

Tecavüz, taciz, istismar vb. kelimelerin çocuk kelimesiyle aynı cümle içinde kullanılmasından nefret ediyorum, utanıyorum ve insan olmaktan iğreniyorum…

Çocuk istismarlına sessiz kalmayalım!!!!

İki idam sehpası kurulsun Biri tecavüzcülere, diğeri vatan hainlerine

Çocuklara kıymayın efendiler, savunmasız canlılara kıymayın efendiler…

Söyleyecek sözüm, yazacak cümlem kalmadı!

Pırıl pırıl bakan gözler, ışıldayan yürekler, sevgi ve ilgiye muhtaç küçük bedenler, onlar bizim geleceğimiz. Yakmadan, yıkmadan sevgiyle büyütelim!

Çocuklara bırakın tecavüzü yan gözle bakana bile lanet olsun.

Bu sapkınlığın dini ırkı mezhebi sağı solu a)partisi b)partisi yok Küçücük çocuğa tecavüz edip öldürmenin hiç bir lugatta yeri yok! İdam sehpaları kurulsun o iğrenç bedenleri çürüyüp kokana kadar bu yaratıkların leşleri ibreti alem için meydanlarda sallandırılsın

2 Metre Yağlı Urganın Çözemeyeceği Hiçbir Mesele Yoktur. !

Toprak utandi su utandi bahar kokulu cocuklari gommekten siz utanmadiniz katledip oldurmekten

Pedofili hastalık değil, O……. ÇOCUKLUĞUDUR.

Tesettürlü görür gizemli bulur, Mini etekli görür yollu bulur, Çocuk görür savunmasız bulur, Bu şerefsizler hep bi yolunu bulur.

Sapık ruhlu zihniyetler için dar ağacı şart

Ve bazen susası gelir insanın Hiç konuşmayası Seyretmeyesi Görmeyesi El çekesi dünya zindanından Bu canlar yaşasın diye ölesi ve sonra Susa susa bağırası gelir insanın Öyle işte..

Bu aziz millet çok yaralı Ümmetin son kalesi Artık nefes almak istiyor İçimizdeki: SAPIKLARIN KATİLLERİN DARBEYE TEŞEBBÜS EDENLERİN İdamını istiyoruz! Bunları mapusta beslemek Millete ve ümmete zulümdür!
Dokunmayın miniklerimize! Dokunmayın genç fidanlarımıza! Dokunmayın Kadınlarımıza! Sabrımız kalmadı artık… Çocuk susar ama Ben susmayacağım Sen susmayacaksın Biz susmayacağız

Çocuk İstismarı İle İlgili Yazılar

Çözüm basittir, uzaklarda aranmamalıdır…

Minnacık bedenlere dokunan kirli eller… Ve buna izin veren kahpe ortam
Çocuk susar sen SUSMA

Tacize Hayır Sözleri slogonları

Hayvan kadar olamamış o kadar kansız var ki

Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayız!

Toprak Ağladı, Kürek Ağladı, Karanlık Gece Ağladı, Sen Nasıl Ağlamadın Vijdansız..?

Bu memlekette küçük çocuklar öldürülüyorsa Bu memlekette küçük çocuklara tecavüz ediliyorsa Bu memlekette küçük çocuklar kaçırılıyorsa Bu memlekette eksik olan nedir? Ankara’nın tam göbeğinde darağacın kurulması gerekiyor Bunun başka alternatifi yok ..!!

Türkiye kendine has cezalar vermeli Sapıkların insan hakkı yok Olmamalı …!

Bir çoçuğun çıkaramadığı ses olamıyorsak; bu kadar çürüdüysek ve birer kefenden farksız bedenlerimize bu denli saklandıysak yıkılsın bu dünya, kahrolsun bu insanlık..

Ne Zaman Ki Milletçe Tepki Koyamadık.. Cinayetler.. Tecavüzler.. İstismarlar.. Şiddetler.. Sapıklar.. Hırsızlar.. Tacizler.. .. Hep Arttı..Arttıkça Meşrulaştırılıyor.. Sustukça Batıyoruz..Battıkça Yok Oluyoruz..

Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah, onları ancak gözlerin dehşetle bakakalacağı bir güne erteliyor. [İbrâhim Suresi 42]

Büyük harflerle yazıyorum herkes görsün diye, sonuna ünlem koyuyorum olayın ciddiyeti anlaşılsın diye ÇOCUK TECAVÜZÜNE İDAM İSTİYORUM!!!!!

Kediye köpeğe hayvanlara işkence eden yaratigi salarsaniz dışarı her türlü pislik yasanir bu ulkede

İnsanlığın can çekiştiği dönemlerdeyiz.

Aynı evrende yaşamamalı celladlar ve kalptensozler.com çocuklar, ya doğmamalı çocuklar ya da ölmeli tüm celladlar bu şerefsizler ile aynı havayı solumak istemiyorum al bayrağımın altında yaşamasını istemiyorum insanlığımdan utanıyorum

Annelerinin tenine dokunup Zarar vermesin diye, Kıyafetinden etiketini bile kestiği minik bedenlere Vahşice dokunanlara Ve tecavüzün her türlüsüne lanet olsun.

Bunlara insan demeye dilim varmaz. Hiç bir canlı ve yaratık bunları yapmaz.!! Aynı dünyayı paylaşmaktan utanıyorum.!!!

İnsanlık bitmiş… Caniler hak ettikleri cezayı çekmedikçe de hiçbir şey düzelmeyecek. Gözler önünde öyle bir ceza ve acı çekmeli ki bu sapıklar, bir daha kimse aklından bile geçiremesin bunları…

Çok şey yazdım,sildim lakin doğru kelimeleri küfür edemeden anlatamadım. Kopsada kıyamet yerin dibine girsek.

“…Sizin için kısasta hayat vardır,…” (el-Bakara, 2/178-179)

Biliyor musunuz ? Ben bu çağdan nefret ettim. Etimle, kemiğimle nefret ettim ! İnsanlığımızdan utanıyoruz.
Ülkede çocuğun cinsel istismarı son yıllarda o kadar arttı ki emin olun basına çok azı yansıyor. Bu sapkınlığın cezası KARA DUVAR değil KARA TOPRAK olmalıdır.!

Kadın İstismarı İle İlgili Sözler sloganlar

İmansızda vicdan olmaz çocuğum Kırk cesette bir can olmaz çocuğum Tay büyük at olur ona sözüm yok İt büyüyüp insan olmaz çocuğum…

Bir kereden çok şey olur! Yasalar sapıkları değil çocukları korusun
Hiç bir söz o çocukların yaşadıklarını, acılarını, korkularını tarif etmeye yetmez.

Taciz ve çocuk İstismarına Karşı Sözler,sloganlar

Atatürk:“Küçük hanımlar, beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz. Ne kadar önemli, değerli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.”Atam biz o çocukları canilerden koruyamadık özür dileriz.

Ahlak.. Vicdan.. Insanlik.. Hangi kelimelerle hangi cumlelerle anlatilir ki yapilan Serefsizlik ?!

Evlatlarımız devletimizin geleceğidir. Kim geleceğimizle oynarsa en ağır şekilde cezalandırılmalıdır

İnsanın yüzlerine bakmaya kıyamadığı çocukların canına nasıl kıyıyorsunuz ey caniler

Çocukluğu bitirdiniz. Onlara tecavüz ettiniz. Çocukken çocuk sahibi yaptınız, anne yaptınız. Çocuk gelinler verdiniz dünyaya, çocuk anneler! Çocukları susturanların, cokiyiabi.com gözyaşı döktürenlerin, geleceğine kast edenlerin cehennemi dünyada yaşaması dileğimle

Vatanı korumak, çocukları korumakla başlar! / Mustafa Kemal Atatürk

Siz namusu o kadar çok kadınlara yüklediniz ki çevrenizdeki namussuz erkekleri göremediniz

İnsan olmaktan uzak, hayvandan daha aşağı rezil insanları duydukça, gördükçe; İslâm’ın ceza sisteminin ne kadar elzem ve ehem olduğunu bir kez daha idrâk ediyoruz.. “Eğer ceza vermek isterseniz size ne yapıldıysa onun kalptensozler.com dengiyle ceza verin.” | Nahl Suresi 126. Ayet.

İnsanlık her geçen gün değer kaybediyor

Candan öte canın adıdır evlat; Rabbim evlatlarımızı dua zırhı ile korusun, Yollarına iyi insanlar çıkarsın, Kötülere fırsat vermesin, İmtahanları ağır kullarından eylemesin..

Çocuklar susar, Sen susma,

Avrupadan ithal edilen Yamalı bohça kanunlar Sadece garibana uygulandı yıllarca Kendi göbeğimizi kendimiz keselim Yerli ve milli anayasa istiyoruz!

Bir çocuğun çıkaramadığı ses olmak zorundayım, zorundayız.

Çocukları da koruyamayacaksak ne diye siyasetten bahsediyoruz.

Vatana ihanetin ve çocuklara dokunmanın nedeni olmaz bedeli olur,her kahpe soyu bu bedeli ödemelidir !!!

Bir çocuk görüyorum… Küçücük masum bir kız çocuğu Gözlerindeki sevgisi parlıyor Bir çocuk seviyorum… Gözlerinde kaybolmuş Umudun resmi çiziliyor Bir çocuk yazıyorum… EYLÜL adında Şeker tadında Hayatının baharında Toprak altında..!

Minicik cocuklar, minicik hayvanlar, savunmasiz insanlarin sesi olun artik !
Şu yavru öyle cansız yatarken Ne siyaset konuşulmalı Ne survivor olmalı Ne eğlence programları izlenmeli Kısacası o toprakta yatan sadece eylül degil tüm insanlık yatıyor.

Sessiz kalma slogonlar

Yorum yapın