Anasayfa » Cuma Günü Mesajları » Cuma Gecesi Mesajları

Cuma Gecesi Mesajları

2020 yılının EN GUZEL CUMA GECESİ MESAJLARI 

Sayfanın Konusu ,cuma gecesi mesajları resimli,cuma gecesi mesajları kısa,cuma gecesi mesajları paylaş,
cuma gecesi mesajları facebook,cuma gecesi duası,güzel sözler,cuma gecesi mesajları görseller,cuma gecesi mesajları görsel,

*Allah’ın rahmeti bereketi üzerine olsun.Mekanın cennet, yuvan huzurla dolsun,Kalbin Allah ile gecen nurla dolsun. Cuma Geceniz Hayırlı olsun.

*Bütün güzelliklerin kilidini kendinde bulunduran Rabbim hakkımızda en hayırlı kilitleri aç. Cuma geceniz bayram tadında olsun inşallah.

*Günlerin en değerlisi cumadır. Cuma günü Bayramlardan ve Aşure gününden daha değerlidir. Cuma günü dünyada ve ahirette müminlerin bayramıdır. Cuma Geceniz Mübarek Olsun.

*Kalpler imanla, gönüller huzurla dolsun. Saadetler hepimizin olsun. Ne kurulan bağlar bozulsun, ne de dostlar unutulsun. Cuma Akşamınız mübarek olsun.


*cuma Akşamınız Mübarek olsun El açıp Ettiğiniz Dualar Kabul Olsun.

*Allaha emanet olun Güzel Bir Cuma Sabahına uyanmanız dileğiyle Cuma Gecemiz Mübarek olsun.

**İnsan bazen kendini aciz, çaresiz ve kimsesiz hisseder. İşte o anlarda Allah’a çokça dua etmek gerekir. Çünkü gecenin en koyu zamanı; şafağa en yakın olduğu zamandır. Kulun Allah’a en yakın olduğu, en içten samimi duaların yapıldığı zamandır. Allah sıkıntılarınızı gidersin ve dualarınızı kabul etsin İNŞALLAH. CUMA AKŞAMINIZ MÜBAREK OLSUN.

Cuma gecesi resimleri

*Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek cuma akşamınızı kutlarım Allah’a emanet olun. Güzel geceler.

Allah’ın rahmeti, bereketi sizinle olsun, gönül güneşiniz hiç solmasın, yüzünüz aydın olsun, kalbiniz nur dolsun, makamınız Firdevs, dualarınız kabul olsun. Cuma geceniz kutlu olsun.

Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz merhametli, bedeniniz sıhhatli, dualarınız kabul olsun, Cuma geceniz kutlu olsun.

*İlahi esintilerin kalpleri okşadığı  bu gece dualarda birleşmek dileğiyle,  Cuma Gecenizi Kutlarım.

cuma akşamı mesajları
cuma akşamı mesajları
www.cokiyiabi.com
Cuma gecesi mesajları

Allah’ın aşkıyla yan bu gece, Mevlana gibi dön bu gece, secdeye varıp huzura erince, şu fakiri de an bu gece.  Cuma geceniz kutlu olsun.

Gül bahçesine girenler, gül olmasa da gül gibi kokarlar. Kainatın en güzel gülünün kokusu üzerinizde olsun bu gece cumanız mübarek olsun.

cuma akşamı mesajları
cuma akşamı mesajları

Bu gece hayırlı bir gece, yüreklerimiz ibadetle çarpsın, gönüllerimiz bir olsun.. Cuma akşamınız  mübarek olsun!

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle cumanızı kutlarım.

**Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır. Hayırlı cumalar.

* Cuma gecen mübarek olsun. Allah sana sevdiklerinle beraber mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşamayı nasip etsin.

*Bin damla serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk dolsun günlerine, bin bir hayalin gerçekleri bulsun, her türlü duaların kabul olsun,  Cuma geceniz mübarek olsun.

** Bir gül savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin.  Cuma geceniz mübarek olsun.

*Borçlarımızdan, ceza ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.Allah affeden ve bağışlayandır, unutmayalım. Eller semaya kalkıp, yürekler bir atınca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak..  Cuma geceniz mübarek, dualarınız kabul olsun.

cuma akşamı mesajları
cuma akşamı mesajları
cuma akşamı mesajları
cuma akşamı mesajları

***Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla’ya sunacağı ve O’ nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir.  Cuma geceniz hayırlı olsun!

*Talihiniz gözleriniz kadar berrak, kaderiniz bakışınız kadar güzel, umudunuz yarın kadar yakın, yarınınız aşkınız kadar mutlu, aşkınız CUMA kadar mukaddes, dualarınız istediğiniz gibi makbul olsun.
cuma akşamı mesajları
cuma akşamı mesajları

**Varlığı ebedi olan, merhamet sahibi, adaletli Yüce Allah kendisine dua edenleri geri çevirmez. Dualarımızın Rabbimizin yüce katına iletilmesine vesile olan bu mübarek cuma gecesinde dualarda buluşmak ümidiyle cuma akşamınızı kutlarım.

Cuma mesajları hareketli

Ettiğimiz her dua, derdimize deva, hastalara şifa, gözlere nur, gönüllere huzur, geçmişlere rahmet, evimize bereket getirsin..Hayırlı Cumalar.

Güneşin pembeliğiyle doğan, saflığıyla süzülen, herkese nasip olmayan mutluluk denen o en güzel duygu sizle olsun. Hayırlı cuma akşamlarınız olsun.

Özünün hakikati ve yüzünün nuru üzerine yemin ederiz ki, Sana duyduğumuz ihtiyaç, Senin zenginliğine denk! Sana olan ihtiyacımız Senin büyüklüğün kadar. Cuma akşamınız mubarek olsun

Rabbim sen kalbi kırıkların sığınağı, yolda kalmışların yoldaşı, sen yalnızlığıma arkadaş olan ve tüm gönüllerin dert ortağısın. beni benden uzağa at, senden uzağa atma. Cuma akşamınız mübarek olsun.

Cuma akşamınız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun. Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun.

Cuma gecesi mesajları

Bu dünya fani sakın güvenme kimseye! Giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz! Gönlünüz iman cennet mekanınız olsun, cuma akşamınız mübarek olsun.

Cumamız mübarek dualarımız ve töbelerimiz kabul olsun.Selamların en güzeli sizlerin üzerine olsun . Allah Azze ve celle cumanızı kabul ve mübarek eylesin..

Cuma akşamı mesajları yeni
Cuma Akşamınız Mübarek Olsun

Cuma aksami duaları

Resimli cuma gecesi mesajları

Cuma aksami hareketli resimli sözler
Cuma gecesi hareketli gif

Cuma hadisleri
Cuma gecesi mesajları
Cuma gecesi gifleri
Hareketli Cuma Mesajı
Cuma akşamı mesajları indir
Cuma mesajları

Cuma akşamı mesajları görseller
Cuma gecesi mesajları instagram

DİĞER CUMA GECESİ MESAJLARI

Cuma Gecesi Resimli Mesajlar

Cuma Gecesi Duaları

Cuma Gecesi Gif’ler


Cuma Günü Mesajları

Cuma Günü Hareketli Gif’ler
Resimli Cuma mesajları

Cuma Günü Duaları

Cuma Günü Hadisleri

NOT :Yorum Yaparmısınız Rica etsek 

“Cuma Gecesi Mesajları” üzerine bir yorum

  1. Emine ergün malatiya Tepehan allahım başladığımz bu cuma gecesinden rahmetine bağışıla anne hakkı dönemez sevinmeye ömör yitmez bütün düniya benim olsa bitane annem etmezı

    Yanıtla

Yorum yapın