Anasayfa » KİM KİMDİR » Danilo Zanna Kimdir?

Danilo Zanna Kimdir?

Danilo Zanna kimdir,Danilo Zanna nereli,Danilo Zanna eşi kim ,Danilo Zanna Biyografisi, Danilo Zanna oynadığı filmler,Danilo Zanna hangi dini benimser, Danilo Zanna hakkında kısa bilgiler, Danilo Zanna yaşı kaç,Danilo Zanna ne zaman doğdu,Danilo Zanna boyu kaç, Danilo Zanna göz rengi nedir,Danilo Zanna, Danilo Zanna hakkında merak edilenler, Danilo Zanna çocuğu var mı,Danilo Zanna hakkında notlar,Danilo Zanna hakkında kısa notlar, Danilo Zanna hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Danilo Zanna hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

Danilo Zanna, 15 Nisan 1982 tarihinde İtalya’nın Prato kentinde dünyaya geldi. Ailesinin aşçılık maharetlerini kendisini aktarmayı başaran Danilo Zanna, bir süre sonra İtalyan mutfağında yetkinlik sahibi oldu.

Danilo Zanna Nereli?

Danilo Zanna Kimdir?

Danilo Zanna, 15 Nisan 1982 tarihinde İtalya’nın Prato kentinde dünyaya geldi. Ailesinin aşçılık maharetlerini kendisini aktarmayı başaran Danilo Zanna, bir süre sonra İtalyan mutfağında yetkinlik sahibi oldu. Tuğçe Demirbilek ile tanıştıktan sonra Türkiye’ye yerleşmeye karar veren Zanna, kendisine bir restoran açmıştır.

Zahide Yetiş’in programında şeflik yapmaya başlayan Danilo Zanna, Türkçe’yi kendisini ifade edecek kadar öğrendikten sonra Planet Mutfak Kanalında ‘İtalyan İşi’ adında bir program sunmaya başlamıştır. Bir erkek çocuk sahibi olan Danilo Zanna, bir dönem ATV ekranlarında da yer alan Elin Oğlu programında İtalyan kimliğiyle yer almıştır. Görümce isimli sinema filminde de yer almıştır. Danilo Zanna, Masterchef 2019-2020 sezonunun jüri üyeleri arasında yer aldı.

 

Danilo Zanna’nın Eşi Kimdir?

Danilo Zanna Tuğçe Demirbilek ile 2012 yılında evlenmiştir. Tuğçe Demirbilek Giresunludur. Danilo Zanna, bir çocuk babasıdır. Zanna, verdiği bir röportajda eşi ile tanışma hikayesini şöyle anlatmıştı:

“Bir gün benim bir Türk arkadaşım beni Türkiye’ye davet etti. Buraya geldiğimde biriyle tanıştım ve aşık oldum. Bugün kendisi eşim. Evlendikten sonra burada yaşamaya karar verdik. Aslında ben Şangay’a gitmek istiyordum ama bunları düşünürken eşim bana hamile olduğunu söyledi ve Çin’in yemeklerine ve yaşam tarzına uyum sağlayamayacağını söyledi. İstanbul’da yaşamaya devam ettik”

Yorum yapın