Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Doğum Günü Mesajları (En Güzelleri )

0

Tum Sevdiklerimize en güzel Doğum Günü Mesajları

Sayfanın Konusu; Doğum günü sözleri, Arkadaşa doğum günü mesajı, resimli doğum günü mesajı, etkileyici doğum günü mesajı, doğum günü mesajı facebook

Nice sağlıklı yıllara

Doğum günün kutlu olsun mesajları

》Yeni yaşın umuyorum sana mutluluk getirecek. Belki de ilerdedir yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

》Bazen insanlar güzeldir. Sadece görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle değil. Olduklarıyla. Varlığın hayatıma anlam katıyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

Doğum Günü resimli sözler

Doğum günün kutlu olsun

》Bugün hep gülümse ve her zaman gülümsemek için bir neden bul kendine. Evet, belki yıllar katmaz hayatına ama, muhakkak “hayat katar” yıllarına. Doğum Günün Kutlu Olsun.

》Hayatının geri kalanı yüreğinin güzelliği gibi sevgi dolu geçsin. Hep mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Kardeş gibi sevdiğim arkadaşa doğum günü mesajları

En yakin arkadaşıma doğum günü mesajları

》Her yeni yaşında mutluluğa uçarak ulaşmanı, geleceğin sana kalbindeki tüm dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

》Belki yanında değilim ama bil ki bugünü kalbimin en derin yerinde seninle kutluyorum. Nice yıllara.

》Ama coşkun, ama yorgun, bir yıl daha geçiyor yaşamından.. Olsun. Sevgilerin en güzeli ile yoğrul, doğum günün kutlu olsun.

Doğum Günü resimli sözler

En güzel doğum günü mesajları

》Bugün seni düşünen birinin olduğunun sevincini hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle.. Nice yıllara..

》Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Mutlu yaşlar.

》Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir… Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun. Çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara.

Doğum Günün Kutlu olsun

Resimli iyiki doğdun mesajları

》Her doğan güneşte umutlanacağın yeni bir gün ve batan güneşte mutluluğuna mutluluk katacak yeni bir gece olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun.


Arkadaşa Doğum Günü Mesajı

》Senin gibi bir arkadaşım olduğu için çok şanslıyım. İyi günde kötü günde birlik olduk. Geçirdiğimiz tüm güzel günlere yenilerini de eklememiz dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşa doğum günü kutlama mesajları

Arkadaşa resimli doğum günü mesajı

》Sağlıktan öte güzelliğin olmadığı şu dünyada sana yaşamların en sıhhatlisini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

》Seni tanıdığım ilk gün dün gibi aklımda. O günden bu yana hayatıma kattıkların için sana kocaman teşekkür ederim. İyi ki seni tanımışım. Doğum günün kutlu olsun.

》Geçmişinde de hep mutluydun, geleceğinde de hep mutlu olman, bizleri de mutlu etmen ve güldürebilmen dileğiyle. Doğum gününü tüm içtenlikle kutlarım.

Yeni yaşında mutluluklar dilerim

Ad günü mesajları

》Ne dersin bugünü en güzel günlerin başlangıcı yapalım ve bugün en kötü günün olsun! Doğum günün kutlu olsun.


Sade Doğum Günü Mesajı 2018

》Tüm hayallerinin gerçekleştiği ve hayatının her döneminde mutlu ve sağlıklı olduğun bir ömür diliyorum. Doğum günün kutlu olsun…

》Kısa bir mesaj olmalı bu. Sana binlerce öpücük ve sevgi yolluyorum buradan.. Bil ki unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

Doğum günü mesajı kısa öz

Resimli doğum günü mesajı

》Yeni yaşında kalbinin alabildiği kadar sevmen ve her zamankinden daha çok sevilmen dileğiyle. Yeni yaşın mutlu, doğum günün kutlu olsun.

》Yaşa. Sev. Gül! Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli seninle olsun. Nice mutlu, neşeli ve yaşam dolu yaşlara…

》Hayatı yenecek kadar güçlü, hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu, umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun.


Kardeşe Doğum Günü Mesajı

》İlk dünyaya gelişinde kıskanmıştım seni,kavga ettik didiştik ama bil ki hep sevildin mutlu yıllar.

Kız kardese doğum günü mesajı

Kardeşe resimli doğum günü mesajı

》Tüm yaşadıklarımız ve yeri doldurulamaz hatıralar için teşekkürler. Sana doğum gününde bir sürü dilek gönderiyorum canım kardeşim.

》Kardeşlik son bulmayan arkadaşlıktan doğar. Bugün hep gülümse mutluluğun kadar. İyiki doğdun.

》Şefkatli bir kardeşe hayatımda yer verdiğin için Allaha şükrediyorum. Doğum günün kutlu olsun hayatta her şeyin en iyisi senin olsun.

》Hayal edebildiğim en büyük hazinem kardeşim olarak yaşıyor. Doğum günün kutlu olsun

》Yıllar boyunca yanımda olduğun için iyiki doğdun kardeşim.


Sevgiliye Doğum Günü Mesajı

》Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice doğum gününü beraber geçirmek dileğiyle…

》Sen; en güzel şiirlerin bile kuramadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki seni tanımışım!

》Sen.. Saç tellerine kadar sevdiğim. Varlığına ne kadar şükretsem az. İyi ki doğdun, iyi ki varsın nice birlikte yıllara.

》Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok saçma şeyler ama sana yazınca tüm cümleler, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler çok değerli oluyor. Tıpkı hayatımdaki en değersiz ve anlamsız şeylerin seninle anlam bulması gibi. Benim için çok ama çok değerlisin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

Sevgiliye en güzel doğum günü mesajı

Sevgiliye resimli doğum günü mesajı

》Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha mükemmelini verirmiş. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim seni çok seviyorum.

》Kalp midir insana sev diyen yoksa yalnızlık mıdır körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

》Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun.

》Keşke kuru bir mesajla değil de, yanı başında gözlerinin içine bakıp kutlayabilseydim. Kocaman, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…

》Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar zor, sensizlik ölüm kadar acı,sen nefes kadar önemli, canım kadar değerlisin, iyi ki doğdun bir tanem.


İngilizce Doğum Günü Mesajarı

May your birthday remind you of yesterday’s stories, today’s fortune and tomorrow’s dreams.
I hope you get all that you desire on this day, you deserve all the happiness in the world.
The distance between us grows but so does our love for each other. Happy Birthday.
Your smile entices me, your warmth caresses me, you are the reason I see things positively. Happy Birthday!
Hoping that your birthday is as awesome as you are!


Farklı Dillerde Doğum Günü Mesajları

Ad günün kutlu olsun.(Göktürkçe)
Hâlet-i ruhaniyem’dir kelâm ettiğim lisân! Ya O’nadır, ya O’nunla O’lana, ya Aşk’adır, ya da Aşk’la yanana! Sevdiğim doğum günün kutlu olsun.
Sene-i tevellüdünüz ferruh ola. (Osmanlıca)

DİĞER DOĞUM GÜNÜ MESAJLARI
Anneye ,Babaya  , Halaya ,, Ablaya ,, Abiye , Teyzeye ,, Sevgiliye ,,Arkadaşa ,, ÖğretmeneResimli Doğum günü, Kuzene,, Dedeye, Nineye, Nişanlıya,
Doğum Günü Pasta Resimleri

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap