Anasayfa » KİM KİMDİR » Emre Torun Kimdir?

Emre Torun Kimdir?

Emre Torun, Emre Torun Kimdir, Emre Torun Nereli, Emre Torun Kaç Yaşında, Emre Torun Evli Mi, Emre Torun Çocuğu Var Mı, Emre Torun Hayatı, Emre Torun  Biyografisi

Bugün sizlere, Emre Torun hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

Emre Torun, Torunlar GYO’da hangi görevi üstlenmiştir? Halen Torunlar Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. ‘de Yönetim Kurulu üyesi ve Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.’de Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu üyesi olarak çalışmaktadır. İngilizce bilmektedir

Emre Torun Kaç Yaşında?

Emre Torun Kimdir?

Yunus Emre Torun, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde yapmıştır. Bu okuldan 2002 yılında mezun olan Yunus Emre Torun, bugün Torunlar Gıda şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi ve Torunlar Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı şirketinde Yönetim Kurulu Üyesi ve pazarlama ve satış faaliyetlerinden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapıyor.

Evli ve bir çocuk babası olan Yunus Emre Torun, UCLA California’da ileri düzeyde İngilizce eğitimi almıştır.

Yunus Emre Torun, Torunlar GYO şirketinin vizyonunu şu şekilde açıklıyor: Birinci hedef Torunlar GYO markasını, konut, alışveriş merkezi, eğlence merkezi, ofis, otel, lojistik merkezi, iş binaları ve benzeri çok amaçlı yaşam ve iş merkezi yatırımları ile ülkemizde ve dünyada aranan bir marka haline getirmek. Ayrıca yüksek getirili yatırımlar yapmak, açıklığı ve güvenirliği ön planda tutarak dengeli bir şekilde büyümeyi sağlamak.

Yunus Emre Torun, Torunlar GYO şirketinin misyonunu ise şu şekilde tanımlıyor: Konut, otel, ofis, otel ve alışveriş merkezleri gibi insanı hedef alan yaşam alanlarını geliştirme ve kaliteli yaşam standardını sağlama anlamında en güvenilir isim olmak. Planlanan ve planlanacak bütün projelerde müşterilerin ihtiyaçlarını ve beklentilerini azami ölçüde karşılamak. Ödüllendirici ve tatmin edici bir iş ortamı sağlamak ve bu şekilde en iyi çalışanları bünyede toplamak.

Emre Torun’un Hayatı

Misyon ve vizyonu gerçekleştirmek için de bir takım stratejiler belirlediklerini ve bu stratejilere uymaya çalıştıklarını açıklayan Yunus Emre Torun, bu şekilde rekabet avantajı sağlamayı hedeflediklerini söylüyor.

Torunlar GYO’nun en önemli strtejisi, perakende tabanlı karma kullanım projeleri geliştirmektir. Özellikle alışveriş merkezlerinde odaklanmaya devam edeceklerdir. Torunlar GYO, sadece alışveriş merkezlerini yapmak değil bu merkezlerin aktif ve dinamik yönetimini de üstlenmek istemektedir.

Bir diğer strateji, gayrimenkul sektörlerindeki gelişmeleri yakından takip etmek ve yüksek büyüme ve gelişme potansiyeline sahip bölgelerde ve gayrimenkul çeşitlerinde fırsatları değerlendirmektir.

Bir önemli strateji de kriz yönetimi tekniklerini geliştirmek ve kriz dönemlerini fırsata çevirebilmektir.

Sektörde örnek alınacak projeler yapmak, rakip şirketler arasında öncü rol oynamak, teknoloji sayesinde hem kendilerini hem sektörü çok ileriye taşımak, uluslararası danışmanlık yapmak, bilgi birikimlerini ve ve yerel deneyimlerini birleştirerek geleceğin projelerini inşa etmek de, Torunlar GYO’nun belirlediği önemli stratejiler arasındadır.

Emre Torun Nereli ve Ne Zaman Doğdu?

Yunus Emre Torun, 1980 yılında İstanbul’da doğmuştur. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’nde yapmıştır.

Emre Torun Serveti Ne Kadar?

Emre Torun’un serveti 550 milyon dolar.

Yorum yapın