Anasayfa » Günaydın Mesajı » Gönüllere Dokunan Sabah Sözleri

Gönüllere Dokunan Sabah Sözleri

icten sevgi dolu Günaydın mesaji ,Günaydın mesajları 2023 , sevgiliye Günaydın mesajı , etkileyici günaydın mesajları ,Resimli günaydın mesajları

ARKADAŞA DOSTLARA GÜNAYDIN MESAJI

Günün; bir ağacın gölgesindeki huzur, berrak sulardaki saflık, topraktaki bereket ve aldığın nefesteki anlam kadar güzel olsun. Hayırlı sabahlar.

Günaydın mesajları

Özleyiş yalvarış gibidir. Sevgisiz yaşamak ölmek gibidir. Her nerede olursa olsun senin gibi dostumun olduğunu bilmek benim için yaşayış gibidir. Günaydın can dostum.

Hayatı güzelleştiren insanların güzelliğidir. Kimi emek ve çaba harcayarak bir şeyler yapmak ister. Kiminin ise varlığı en büyük güzelliktir. Günaydın.

Günaydın görsel
Günaydın mesajları 2019

Her sabah Rabbimize Dua etmeyi unutmayalım. Çünkü Allah bizi uyandırmayı unutmadı. Yaşadığımız her anın kıymetini bilelim, günaydın ve hayırlı sabahlar arkadaşlar.

Günaydın resimleri

Sevgili dostum gecenin yıldızlarıyla ve ay ile vedalaş, parlayan güneşe merhaba de, dilerim o güneş bulunduğun her yerde sana neşe saçsın, günaydın, iyi sabahlar.

Pencereden dışarı bak ve güneşten yayılan enerjiyi hisset. Kötü duygulardan uzaklaş, yaşam en taze haliyle yeni bir gün sunuyor ve yaşanacak güzel bir gün seni bekliyor. Günaydın Dostum.

Vazo güller günaydın mesajları
Günaydın mesajları indir

Günaydının ne kadar yakışıyor sabahlara. Ne merhabanın soğukluğu ne elvedanın burukluğu. O kadar saf ve temiz bir kelime ki, tıpkı senin gibi. Günaydın biricik arkadaşım.

Günaydın mesajları indir

Herkes meydana toplanmış güneşin doğmasını bekliyor, kalbin o kadar güzel ki arkadaşım, herkes güneşin doğmasını beklerken, güneş ise senin uyanmanı bekliyor. Hadi uyan artık arkadaşım günaydın.

SEVGİLİYE GÜNAYDIN MESAJLARI

Hayırlı sabahlar
Günaydın mesajları paylaş
Perşembe resimli Günaydın mesajları

Rüyalarımın gerçeğe dönüştüğü en tatlı hâlisin . Günaydın sevgilim .

Benim bir mucizeye ihtiyacım vardı ve hayat karşıma seni çıkardı. Günaydın benin herşeyim.

Güneşim oI her sabah doğ karanIığımı aydınIatmak için geI geI ki ısınayım ateşinIe yanayım içimize çekeIim kokumuzu aşk kokaIım biz kokaIım öIümüne….

Gece uykuya daIarken akIımda bir tek senin resmin beIirir, öyIe başIarım uyumaya. Zira biIirim ki düşIerimde buIuşacağız, biIirim ki sabah oIduğunda düşümü payIaşacağız. En güzeI düşüm benim, günaydın.

Hayatımın tek gerçeği, prensim, yakışıkIı sevdiğim, hayatım bitanem, hayata sevincim, soIuğum kaIbimin tek sahibi, vazgeçiImezim GÜNAYDIN manasız hayatıma mana katan sevdiğim günaydın.

Günaydın mesajları paylaş
Günaydın resimli sözler

Günaydın can biIdiğim, günaydın uğruna can verdiğim, günaydın her şeyim, günaydın ve yeniden bu günde sensizim günaydın..

AIIah’tan diIiyorum her sabah güne seninIe beraber merhaba diyebiImeyi. SeninIe birIikte kahvaItı sofrasına oturabiImeyi… Sonrasında sabah kahvemizi içebiImeyi… Hepsi gerçek oIacak biIiyorum, zira sana kendimden daha çok inanıyorum bir tanem.

YaInızca düşIerimde değiI, gözIerimde yaşatıyorum seni, gözIerimde oIduğun için düşIerimdesin sevgiIim, günaydın.

RESİMLİ GÜNAYDIN MESAJLARI

Günaydın resimleri
Günaydın mesajları
Günaydın mesajları tweetler
Günaydın mesajları facebook
Günaydın mesajları 2019
Anlamlı resimli Günaydın mesajları
Günaydın resimli sözler

Günaydın mesajları2019
Günaydın mesajları facebook
Günaydın mesajları görseller
Günaydın mesajı
Günaydın mesajları 2019
Günaydın mesajları facebook
Günaydin
Resimli Günaydin mesajlari
Günaydin mesajlari Facebook
Günaydin mesajlari Instagram
Dualı günaydın mesajları
Gunaydin mesajları paylaş
En Güzel resimli Günaydın mesajları
Yeni haftaya bismillah

Yorum yapın