Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Facebook Oyun İstekleri Almama Yolu

0

Facebook Üzerinde Yeni Çıkan Yada Fenomen Olan Oyun Ve Uygulamaları Kullanan Birçok Arkadaşımız Vardır. Bu Uygulamaları Kullanan Arkadaşlarımızın Gönderdiği İstekler Zamanla Çok Can Sıkıcı Hale Gelebilmektedir. İsteklerden Kurtulmak İçin Arkadaşlarımızı Bile Sildiğimiz Olmuştur. Aslında Uygulama İsteklerinden Kurtulmanın Yolu Çok Basittir. Aşağıda Anlatılan Dört Adım İle Oyun Ve Uygulama İsteklerinden Kurtulabilirsiniz. Çözüm Yolunu Tüm Android Cihazlar Ve İos Cihazlarda Uygulayabilirsiniz.
Dört Adımda Oyun Ve Uygulama İsteklerinden Kurtulma :

1.Adım: Tarayıcıdan veya Facebook mobil uygulamanızdan sağ üst kısımda bulunan menüye geçiş yapın. Alt kısıma inerek Hesap Ayarları’na giriş yapın.
2.Adım: Ayarlar Bölümünde Bulunan Uygulamalar Sekmesine Tıklayınız.
3.Adım: Uygulamalar Bölümünden Platform Sekmesine Tıklayın.
4.Adım: Oyun Davetleri Ve Uygulama Bildirimleri Tercihini Hayır Olarak Seçtikten Sonra Ayarlar Bölümünden Çıkış Yapabilirsiniz.
Adımları Tamamladıktan Sonra Arkadaşlarınızdan Uygulama Ve Oyun İsteği Gelmeyecektir. Oyun Ve Uygulama Bildirimlerini Yeniden Açmak İsterseniz, Aynı Adımları Uygulayarak Dördüncü Adımda Hayır Seçeneği Yerine Evet Seçeneğini Seçmelisiniz.
Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap