Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Gol Kralı Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0

Gol Kralı nerede çekildi, Gol Kralı filminin öyküsü, Gol Kralı filmi çekim yeri neresi,Gol Kralı filmi hangi şehirde çekildi, Gol Kralı filmi konusu nedir,Gol Kralı oyuncu kadrosu nedir,Gol Kralı oyuncu kadrosu,Gol Kralı filminde kimler oynadı, Gol Kralı filmi süresi ne kadar,Gol Kralı filmi, Gol Kralı, Gol Kralı filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Gol Kralı filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Gol Kralı filmi ne zaman gösterime girdi, Gol Kralı filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Gol Kralı Oyuncuları

Gol Kralı Konusu Nedir ?

Taşralı saf ve temiz yürekli genç Sait Sarıoğlu, sokakta gezdiği sırada ansızın hayatının aşkını görür. Taşralı genç futbol hastası bir kız olan Sevim Ferferik’e aşık olmuştur. Sevim ve ailesi de zengin ve eğlenceli bir koca adayı buldukları için çok mutludur. Nişanlanan aşıkların arasına futbol girer. Sait, bu süre içinde futbolcu olmaya karar verir. Sevim’in gözüne girmek için başarılı bir futbolcu olmaya karar verir. Gözlerindeki bozukluğa rağmen futbolcu olmayı kafasına koyar ve bu uğurda gol kralı seçilir.

 

Gol Kralı Nerede Çekildi ?

Gol Kralı filmi 1980 yılında çekilmiş ve filmin çekimleri İstanbul’un çeşitli semtlerinde yapılmıştır. Sait Sarıoğlu futbol meraklısı Sevim Ferferik’e ilk görüşte aşık olur. Nişanlanan aşıkların arasına futbol girer. Sevim’in futbol aşkı Sait’in de futbolla ilgilenmesine neden olur.

 

Gol Kralı Oyuncuları

Kemal Sunal

Gol Kralı Oyuncuları

Hüseyin Kutman

Gol Kralı Oyuncuları

Reha Yurdakul

Gol Kralı Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

Kemal Sunal Kimdir ?
Reha Yurdakul Kimdir ?

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap