Görümce Filmi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

0
148

Görümce filmi nerede çekildi, Görümce nerede çekildi,  Görümce filmi çekim yeri neresi,  Görümce filmi hangi şehirde çekildi, Görümce filmi konusu nedir, Görümce filmi oyuncu kadrosu nedir, Görümce filmi oyuncu kadrosu, Görümce filmi filminde kimler oynadı, Görümce filmi süresi ne kadar, Görümce filmi, Görümce , Görümce filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Görümce filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, Görümce filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Görümce Oyuncuları
Görümce Filmi Konusu Nedir

Görümce Filmi Nerede Çekildi ?

2016 yılında vizyona giren görümce filminin çekimleri İstanbul’da yapıldı.

 

Görümce Filmi Konusu Nedir

Yeliz erkek kardeşi Ahmet’e fazlasıyla düşkündür. Yeliz’in bu düşkünlüğü sonucu ikili birlikte yaşamaktadır. Fakat Yeliz’i kötü bir sürpriz beklemektedir, zira Ahmet bir kıza aşık olmuştur. İşler hızlı gelişir ve Amet kıza evlenme teklifi eder. Bunu duyan Yeliz’in dünyası başına yıkılır. Yeliz’in umudu, Ahmet’in şimdiye kadarki kız arkadaşlarını ayırdığı gibi bu kızdan da ayrılmasıdır.

 

Görümce Filmi Oyuncuları

Gupse Özay

Görümce Oyuncuları

Buğra Gülsoy

Görümce Oyuncuları

Eda Ece

Görümce Oyuncuları

Zeynep Kankonde

Görümce Oyuncuları

Danilo Zanna

Görümce Oyuncuları

Dilşah Demir

Görümce Oyuncuları

İnci Pars

Görümce Oyuncuları

Özlem Öçalmaz

Görümce Oyuncuları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here