Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap

Hitler Hakkında Az Bilinenler

0

– Adolf’ün Orijinal Soyadı Hitler Değil, Schicklgruber’dir.
– Tek Taşağı Vardır. 1. Dünya Savaşı Sırasında Yaralandıktan Sonra Johan Jambor Adında Bir Sağlıkçı Tarafından Bir Taşağı Alınmış.
– Adolf Hitler Alman Değil, Avusturyalıdır.
– Alman Askerlerin Seks İhtiyacını Gidermeleri İçin Birlikte Oldukları Fransız Fahişelerden Kaptıkları Frengi Hastalığı Sonrasında, Tüm Askerlerin Çantalarına Şişme Bebek Koydurtmuştur.
– Führer (Lider) Lakabını Almadan Önce 2 Kere Ölümden Dönmüştür. İlkinde Dört Yaşında Boğulmak Üzereyken Bir Rahip Tarafından Kurtarılmış. Diğer Taşak Muhabbetini De Ölümden Dönmek Olarak Söylüyorlar.
– Vegandır. Bi’ Otopsiye Girdikten Sonra Et Yemeyi Bıraktığına İnanıyorlar. Milletin Diktatörü Nüfus Planlaması Yapar, Bu Mal Da Et Planlaması Yapmış Almanlar Fazla Et Yemesinler Diye.
– Kamplara Hiç Gitmemiş Ve Kamplar Hakkında Hiç Konuşmamış. 6 Milyonu Yahudi Olmak Üzere 11 Milyon İnsanı Öldürmüş Olsa Da, Kendini Kirletmek İstememiş (!)
– Küçük Yaşlarında Ressam Olmak İstemiştir. 2 Kere Viyana Güzel Sanatlar Akademisine Başvursa Da Reddedilmiş. Evsiz Kaldığı Kısa Dönemde Kendi Yaptığı Resimleri Kartpostal Olarak Satarak Geçinmiş.
– Mide Ağrılarından Şikayetçiymiş Kendisi. Çok Fazla Gaz Çıkarır Ve Ağzı Çok Pis Kokarmış.
– Uykusuzluk Hastalığından Muzdaripmiş. Saat 4-5’E Kadar Çalışır, Saat 9’Da Tekrar Ayağa Dikilirmiş. Aynı Zamanda Parkinson Hastası Olduğu Da Söyleniyor.
– Tatlıyı Çok Severmiş. Günde 1 Kiloya Yakın Çikolata Yiyormuş.
– Hiç Sigara Ve Alkol Kullanmamış. Hatta Alman Milletinin De Bunları Bırakması İçin Uğraşmış.
– Günde 2 Defa Kokain Kullanmaktaymış. Cidden. Ama İlaç Olarak. Sinüslerini Ve Boğaz Yollarını Açmak Üzere Doktoru Theodor Morell Yazmış Reçetesini. Ayrıca Kokainden Üretilmiş Göz Damlası Da Kullanıyormuş.
– Eva Braun Hitler İle Sevgiliyken, Adolf’ün İlgisini Çekmek İçin İki Kere İntihar Etmeye Kalkışmış.
– 1938 Yılında Time Dergisi Tarafından Yılın Adamı Seçilmiş.

-Üstün Alman Irkı Düşüncesini Nietzsche’yi Okuyarak Almıştır. Nietzsche Irklar Arasında Farklar Olduğunu Ortaya Sürmüştür, Adolf Da Bunu O Zaman En Üstün Irk Alman Irkıdır Diye Yorumlamış.
-Dünyada Gelmiş Geçmiş En Katı Hayvan Hakları Yasaları Hitler Döneminde Ortaya Çıkmıştır. Çünkü Adolf Alman Toprağında Yaşayan Hayvanın Da Diğer Hayvanlardan Üstün Olduğunu Düşünüyordu.
-Ressam Olmak İstiyordu Ve Ailesini Bu Yüzden Terk Edip Sanat Okuluna Gitti. Hatta Yaptığı Resimleri Kartpostal Olarak Satmaya Çalışıyordu Ama Resimleri Gerçekten Kötüydü.

Paylaş:

Yorum Bırak

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Yorum yapmak ister misiniz ?

Yorum Yap