Huawei Y5 2019 Telefon Resetleme Nasıl Yapılır?

Huawei Y5 2019 Telefon Resetleme Nasıl Yapılır?

5 Kasım 2020 0 Yazar: Mernuş Dündar

huawei, huawei telefon, huawei telefon resetleme, huawei telefon resetleme nasıl yapılır, huawei y5 2019 telefon resetleme nasıl yapılır

Sevgili okurlar bugün sizlere Huawei Y5 2019 telefon resetleme hakkında bilgiler vereceğiz.

Huawei Y5 2019 Telefon Resetleme

Huawei Y5 2019 Telefon Resetleme Nasıl Yapılır?

Öncelikle telefonunuzu resetlemek için yapmanız gereken bir kaç adım vardır. Bu adımlardan sonra telefonunuz ilk aldığınız haline dönüştürebilirsiniz.

 1. Cep telefonunuzu kapalı konuma getirin.
 2. Ses Açma (Volume Up) + Orta Tuş (Home) + Güç Açma (Power) düğmelerine aynı anda basarak cihaz logosu görünene kadar basmaya devam edin.
 3. Cihaz logosu göründüğünde Güç Açma (Power) düğmesine basmayı bırakın, diğer tuşlara birkaç saniye daha basmaya devam edin.
 4. Kurtarma Modu (Recovery Mode) ekranı göründüğünde tüm düğmeleri bırakın.
 5. Ses Kısma (Volume Down) düğmesini kullanarak Wipe Data / Factor Reset seçeneği üzerine gelerek Güç Açma (Power) düğmesine basın.
 6. Açılan menüde Ses Kısma (Volume Down) düğmesini kullanarak Yes–Delete All User
 7. Data seçeneği üzerine gelerek Güç Açma (Power) dümesine basın.
 8. Tüm verilerin silinmesinin ardından yeniden Kurtarma Modu (Recovery Mode) ekranı açıldığında yeniden başlatmak için Reboot System Now seçeneği üzerinde Güç Açma (Power) tuşuna basın.
 9. Huawei Y5 (2019) hard reset işleminin ardından cep telefonunuz otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Cihazın ilk açılışı normalden uzun sürecektir, bu esnada cihaza müdahale etmeyin ve bekleyin.

Huawei Y5 (2019) hard reset işleminin ardından cep telefonunuz otomatik olarak yeniden başlayacaktır. Cihazın ilk açılışı normalden uzun sürecektir, bu esnada cihaza müdahale etmeyin ve bekleyin.

Huawei Y5 (2019) cep telefonunuz açıldığında eski Google hesabı ve parolanızı girerek Yedekleme ve Geri Yükleme seçeneklerini kullanarak bir yedekten kurulum yapabilir veya yeni bir cihaz olarak kurulum yapıp cihazınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

Spread the love
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •