İbo Muştak Avcı kimdir

0

İbo Muştak Avcı son günlerde sosyal medyanın yeni fenomeni haline geldi güzel sesisye ve ibrahim tatlısese benzemesi herkesin dikkatini üzerine çekti.

İbo Muştak Avcı hayatı

İbo Muştak Avcı kimdir nereli

Sosyal medyada bir video ile fenomen olan Türkmen inşaat işçisi Muştak Avcı, Irak’tan 3 yıl önce Türkiye’ye geldi. İbrahim Tatlıses’e benzerliği ile dikkat çeken Avcı, ” Yeni İbo” olarak adlandırılıyor. Muştak Avcı, Habertürk TV’ye canlı yayınına konuk oldu.

Sesi ile kısa sürede sosyal medyada dikkat çeken Muştak Avcı, düğün ve gazinolarda şarkı söyleyip geçimini sağlıyor. Avcı, 2.5 yıl önce videoya çekilen türküyle gönüllere taht kurdu.

İşaat işcisi İbo Muştak Avcı kimdir

Iraklı İbo Muştak Avcı kimdir

İbrahim Tatlıses’i çok sevdiğini belirten Türkmen inşaat işçisi, “İbrahim Tatlıses’i dinleyerek büyüdüm.” dedi. İbrahim Tatlıses’in adını duyurmasını sağlayan “Ayağında Kundura” şarkısını Avcı, Habertürk ekranlarında canlı söyledi.

Yeni İbo olarak adlandırılan Muştak Avcı, ses yarışmalarına başvurduğunu ancak eleme turunu geçemediğini belirtti. Türkmen inşaat işçisi Haluk Levent’ten teklif aldığını ama henüz kendisine ulaşamadığını ifade etti.

Paylaş:

Leave A Reply

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.