İçimdeki Canavar Konusu Nedir ?

İçimdeki Canavar nerede çekildi, İçimdeki Canavar filminin öyküsü,  İçimdeki Canavar filmi çekim yeri neresi,  İçimdeki Canavar filmi hangi şehirde çekildi, İçimdeki Canavar filmi konusu nedir, İçimdeki Canavar oyuncu kadrosu nedir,İçimdeki Canavar oyuncu kadrosu, İçimdeki Canavar filminde kimler oynadı, İçimdeki Canavar filmi süresi ne kadar, İçimdeki Canavar filmi, İçimdeki Canavar , İçimdeki Canavar filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, İçimdeki Canavar filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri, İçimdeki Canavar filmi ne zaman gösterime girdi, Görümce filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, geçtiğimiz bu zor günlerin içinde sizlerin daha iyi hissedebilmesi için çeşitli televizyon kanallarında birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

İçimdeki Canavar

İçimdeki Canavar Konusu Nedir ?

Fantastik canavar filmi Colossal, Gloria isimli sıradan bir kadını temel alıyor. Gloria sakin hayatı kısa süre önce tepetaklak olmuş bir kadındır. İşini kaybetmiştir ve bu yetmez gibi sevgilisiyle birlikte yaşadıkları evden de sevgilisi tarafından atılmıştır. Çaresiz kadın New York’u arkasında bırakarak doğduğu kente geri döner. Ancak tam o zamanlarda Seul, Güney Kore’ye bir canavar saldırır. Bu dev canavar şehri yerle bir etmektedir. Gloria kısa sürede bu devasa yaratık ile kendisi arasında bir bağ olduğunu keşfeder. İşler kontrolden çıkmaya başladığında Gloria’nın kendisi gibi görünüşte önemsiz birinin nasıl olup da dünyanın kaderi üzerinde bu kadar büyük bir etkisi olabileceğini keşfetmesi gerekecektir.

İçimdeki Canavar Oyuncuları

Anne Hathaway

İçimdeki Canavar

Jason Sudeikis

İçimdeki Canavar

Dan Stevens

İçimdeki Canavar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir