Anasayfa » Yeni Teknoleji Haberleri » IOS Android Telefonlara Uygun Lazer Projektör

IOS Android Telefonlara Uygun Lazer Projektör

Dünyanın En Küçük Mini Lazer Projektör

Telefonlar için mini projektör

Bu küçük küp, dünyanın en küçük 720p lazer projektörüdür! Elinizde oturur ve size oldukça güçlü bir şey yapma hissi verir. IOS / Android telefonlar, hatta tabletler ve PC’nizle sorunsuz bir şekilde eşleşiyor!

Android mini projektör

Her yerde dolaşın ve evdeki erkek çocuklarınızı, futbolu izlemenin yeni yolu ya da süper baldırı, hatta dudak senkronizasyonu ile (gerçekten yargılamadık) etkileyin. Akıllı Kiriş (sizin aranacak şekilde) telefonunuz kadar küçüktür ve 720p videoyu 150 inç boyutunda yansıtabilir. Şimdi bu çok büyük görünmese de, projektörü her zaman ekrandan daha fazla tutabileceğinizi ve biraz daha düşük bir çözünürlükte olsa da daha büyük bir projeksiyon elde edeceğinizi unutmayın, ancak bu çoğu insanın yapmaya istekli olduğu bir trade-off! Ne kadar sıklıkla cebinizde bir HD projektör taşıyabilirsin?

ios mini projektör

This little cube is the smallest 720p laser projector in the world! It sits right in your hand, giving you the feeling of wielding something rather powerful. It pairs seamlessly with iOS/Android phones, even tablets, and also your PC!

Carry it around anywhere and impress your home-boys with their new way of watching football, or the superbowl, or even lip-sync challenge (we don’t really judge). The Smart Beam (as it’s called) is as small as your phone and can project 720p video to a size of 150 inches. Now while that doesn’t seem too big, remember that you can always hold the projector further from the screen and get a larger projection, albeit at a slightly lower resolution, but that’s a trade-off most people would be willing to make! How often can you carry an HD projector around in your pocket??

Yorum yapın