İP MAN 1 OCAKTA SİNEMALARDA

0
227

Arkadaşlar bugün ki yazımızın konusu herkesin beklediği İp Man serisinin son filmi… Şimdi hep beraber bu film hakkında konuşalım.

İp Man 4 Fimal 1 Ocak’ta vizyona giriyor. Serinin ilk üç filmi izleyicileri etkisi altına alarak hatrı sayılır bir şekilde izlenme ve gelir kaydetti.  İlk olarak İp Man ustayı tanıyalım;

Dövüş sanatını açık bir şekilde dış dünyaya öğreten ilk kungfu ustasıdır. Aralarında Bruce Lee’nin de bulunduğu daha sonraları kendileri de birer usta ve öğretmen olarak dövüş sanatları dünyasında söz sahini olan bir çol kişiyi yetiştirmiştir.

İp Man 4 Final, Wilson Wong tarafından yönetilen ve Raymond Wong tarafından üretilen 2019 Hong Kong yapımı biyografik dövüş sanatları filmidir. İp Man’ın hayatına dayanan ve serinin son filmidir.

Film; Dövüş sanatını kötüye kullananlara karşı savaş açan İP MAN güç, ustalık ve tevazuyu birleştirerek bir çok öğrenci yetiştirmiş, yaşayan en büyük ustadır. Bruce Lee ile İp Man 3 teki karşılaşmalarının ardından ikilinin arasında yaşancaklar final niteliğinde bu filmde açığa kavuşacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here