Anasayfa » Genel » İphone Telefon Resetleme Nasıl Yapılır?

İphone Telefon Resetleme Nasıl Yapılır?

iohone, iphone telefon, iphone telefon resetleme, iphone telefon resetleme nasıl yapılır

Sevgili okurlar, bugün sizlere İphone telefon resetleme nasıl yapılır bu konudan bahsedeceğiz.

İphone Telefon Resetleme

İphone Telefon Resetleme Nasıl Yapılır?

Cihazınızı tamamen silmek istiyorsanız, atmanız gereken birkaç adım var. Tüm işlemlerin başında cihazınızı yedekleyerek başlayın. Cloud için Ayarlar> iCloud> Yedekleme’ye gidin ve özelliğin etkin olduğundan emin olun. Yedekleme işlemini iTunes’dan da yapabilir ve bilgisayarınıza gerekli dosya ve tercihlerinizi yedekleyebilirsiniz. Yedekleme işleminden sonra resetleme ya da sıfırlama işlemine başlayabilirsiniz.

  1. iPhone veya iPad’inizi sıfırlamak için Ayarlar> Genel> Sıfırla öğesine gidin ve ardından Tüm İçeriği ve Ayarları Sil öğesini seçin.
  2.  Ayarladıysanız, şifrenizi girdikten sonra, iPhone’u silme seçeneğiyle birlikte bir uyarı kutusu görünecektir. Bu kutuya dokunun.
  3. İşlemi onaylamak için Apple ID şifrenizi girmeniz gerekir, ardından iPad veya iPhone her şeyi depodan siler ve cihazı ilk kullandığınızda gördüğünüz başlangıç kurulum ekranına geri döner.

Ayrıca iPhone’unuzu veya iPad’inizi iTunes üzerinden tamamen sıfırlayabilirsiniz. İOS cihazınızı taktığınızda, cihazı tamamen sıfırlayacak bir ‘iPhone’u Geri Yükle’ düğmesini görebilmeniz gerekir.

Yorum yapın