İŞTE SAMSUNG’UN SON BOMBASI

0
162

Beklenen telefon geliyor..

Teknoloji devi Samsung’un amiral telefonları Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge’ten sonraki telefonu Galaxy S6 Plus olması bekleniyor

Dünya teknoloji devi Samsung’un amiral akıllı telefonları Galaxy S6 ve S6 Edge ile Samsung akıllı akıllı telefon dünyasının üst sıralarında yerini korumaya devam ediyor. Bunun yanında Samsung yıllardır sürdürdüğü tasarım çizgisinden saparak farklı bir yola girdi, yeni telefonları sayesinde teknoloji dünyasından olumlu yorumlar almayı başarmıştı. Hem olumlu yorumları hem de yüksek satış rakamlarının devam etmesini isteyen şirket, karşımıza Galaxy S6 Plus ile çıkabilir.

Samsung Galaxy S6 Plus,karşımıza uzun zamandır üzerine yorumlar yapılan iki tarafı da kavisli Super AMOLED bir ekran ile çıkacak. Boyutu tam olarak bilinmese de ekranın, 5.4 ya da 5.5 inç olması muhtemel görünüyor. Kalbinde Snapdragon 808 işlemcisini barındıracak olan Galaxy S6 Plus, 32 GB dahili hafızaya sahip.

Samsung Galaxy S6 Plus’ın S Pen kullanıp kullanmayacağı hakkında ise bir bilgi yok. Önde 5 arkada ise 16 megapiksellik kamera kullanacak olan cihazın önümüzdeki haftalarda tanıtılması bekleniyor.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here