Anasayfa » İyi Geceler Mesajları » En Güzel İyi Akşamlar Mesajları

En Güzel İyi Akşamlar Mesajları

Sevgili okurlar, bugün sizlere paylaşmaya hazır en güzel iyi akşamlar mesajlarını hazırladık. Sevdiklerinize, eşinize, dostunuza, sevgilinize ailenize gönderebileceğiniz en güzel iyi akşamlar mesajları yazımızın devamında.

En Güzel İyi Akşamlar Mesajları

Bazen rüyaların gerçek olsun istersin,

Bazen de yaşadıklarının rüya olsun istersin.

Hayırlı akşamlar

Gerçek olsun istediğiniz tüm rüyalar sizi bulsun.iyi akşamlar…

Hayatımıza anlam katan, güzel olan ne varsa,Hayatınızdan hiç çıkmasın..

iyi akşamlar…

Güzel iyi akşamlar mesajlar
Resimli iyi akşamlar mesajlar

Huzur her yerde bulunur da,

Huzur veren bulunmaz.

Huzur verenimiz bol olsun.

İyi akşamlar…

Dini resimli iyi aksamlar mesajları

Hayattan ne bekliyorsanız inşallah yarın gerçekleşir.iyi akşamlar..

Dilek niyettir, dilek duadır,Dua bizi biz edendir.Huzurlu akşamlar sizinle olsun….

Evinizde huzur bereket,Bedeninizde sağlık,Yüreğinizde sevgi eksik olmasın.İyi akşamlar…

Resimli iyi akşamlar mesajları

Bir günü daha uğurlarken,Küçük bir tebessüm yolluyorum dost selamıyla..Mutlu Akşamlar….

En güzel akşamlar sizlerin olsun.Hayırlı Mutlu Akşamlar….

Akşamınız hüzün değil,Huzur getirsin yuvanıza.Mutlu akşamlar…


İYİ GECELER MESAJLARI

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, Denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, Bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi Geceler Herşeyim..

Ve bazen her şeyi unutmak için uyumak gerek. Rüyaları hesaba katmadan… İyi geceler.

Güzel iyi Akşamlar Mesajları

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.

Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.


SEVGİLİYE İYİ GECELER İYİ AKŞAMLAR MESAJI

Yüreğim acıyor yanında değilim, Benim sana senin bana ihtiyacımız var diye. Güneş yine doğacak aşıklar kavuşsun diye iyi akşamlar aşkım..

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm

Güzel iyi akşamlar mesajları
Resimli iyi akşamlar mesajlar 2020

Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Ne olursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Her şeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, akşamlarden. İyi akşamlar aşkım….

Karanlıklar seni korkutmasın göz bebeğim, doğacak güneşimiz var bizim… İyi akşamlar tatlı rüyalar Aşkım…!

Aşk dolu rüyalar diliyorum aşkım, rüyanda ki aşkın ben olayım, iyi akşamlar öpücüğünü ben kondurayım. Gönlümün için için yanan aşkı iyi uykular.

Akşamlari Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi akşamlar Her şeyim!

Yastığıma sarıldım sen diye, gecenin karanlığını izliyorum saçların diye, nefesimi içime çektim ve tuttum nefesin diye. İyi akşamlar soluğum nefesim her şeyim biricik aşkım.

Resimli iyi geceler mesajları

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bir tanem iyi akşamlar.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim… Seni yaşadığım her gün için. Yanağına bir buse gönderiyorum… Huzurla uyu bitanem.. Huzurlu ve mutlu iyi akşamlar seni seviyorum

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ akşamlar.

iyi akşamlar yazılı resimli sözler
iyi akşamlar mesajları

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

En güzel akşamların en güzel rüyalarını gör bir tanem tatlı uykular.

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi akşamlar öpücüğü, yanağını uzat…

Akşamları Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi akşamlar Her şeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah(c.c) rahatlık versin.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi akşamlar!

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi akşamlar.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi akşamlar.. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi akşamlar.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi akşamlar .

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyo.

Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel akşamlar senin olsun.. İyi akşamlar..

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana,kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüğlerinde umut ve gagasında iyi akşamlar öpücüğü,yanağını uzat MUCUK

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilir ki..

Gecenin en güzel karanlığına gözlerini yumduğunda aklına ben geleyim iyi akşamlar bir tanem..

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin ..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…


ARKADAŞA İYİ AKŞAMLAR İYİ GECELER MESAJI

İyi geceler kanka, sakın bana kanma.”

”Karanlıkta bir ben ve ayak seslerim, bende varım diyen dostu özledim, karanlıklardan kurulmuştu ordu, yenemedi ihvan ödünsüz dostu. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Rüya, biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir.Arkadaş ise uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. içinden ne çıkacağını bilmesek de açtığımız zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle… İyi geceler arkadaşım.”

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör arkadaşım tatlı uykular.”

”Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi geceler.”

Allah’ım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım.”

”Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun. İyi geceler arkadaşım.”

”Hep zamana yenik düştük, esiri olduk anlamsız koşuşturmaların. Ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık. İyi geceler dostum.”

Arkadaş deniz kenarındaki taşlara benzer.Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın.İşte sen o kıyamadıklarımdansın. İyi geceler güzel arkadaşım.”

”Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.”

Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım arkadaşım iyi geceler.”

”Şu anda yaşadığın yer huzurlara doluysa eğer, orada sen bulunduğun içindir. Hayırlı geceler arkadaşım.”

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Büyüklere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler.”

Bir umut serpilsin yüreğine, bin tatlı mutluluk doğsun günlerine, binbir hayalin gelecekle buluşsun, her şey kendin gibi güzel olsun. İyi geceler arkadaşım.”

”Masum gecelerin masum rüyaları seninle olsun iyi geceler arkadaşım.”

Bir dilek tuttum ve yatıyorum. Şahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağım.Dileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksin.Yada hiç bir zaman bilmeyeceksin.İyi geceler canım arkadaşım.”

”Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Ne diyeyim bilmiyorum ama şunu demekten başka bir şey gelmedi aklıma, iyi ki varsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.”

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir arkadaş edin ki seni asla bırakmasın. İyi geceler biricik arkadaşım.”

”Oturduğun her yer huzur ve neşe dolsun. Mutsuzluklar ise hayat boyu senden hep uzak olsun. Gecen hayırlı olsun canım arkadaşım.”

Uzun günler geçti görmeyeli yüzünü ve hala ilk günlerdeki gibi içtenlikle ve çok severim seni. İyi geceler ve güzel düşler arkadaşım.”

Dostlara iyi aksamlar mesajları
Güzel iyi Akşamlar Mesajları

”Bitmez diye düşündüğünüz bir gün daha tükendi işte. Ve şimdi yeniden gece oldu. Gecen hayırlı yolun aydınlık olsun. İyi geceler arkadaşım.”

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun.”

”Yaşamak bir oyun değildir dostum, ağlamak var sevmek sevilmek de var. Bu dünya kimsenin değildir dostum, en mutlu anında yok olmak da var. İyi geceler arkadaşım.”

”Paylaşacak arkadaşların yoksa iyi şeylere sahip olmanın bir zevki de yoktur. Allah rahatlık versin canım arkadaşım iyi geceler.”

Bazen seninle atıştık, dalaştık kavga ettik, bazen bir hiç uğruna tartıştık. Ancak ikimiz bir türlü kopamadık. İşte gerçek arkadaşlık budur. İyi geceler arkadaşım.”

”Ben seni tanıdığıma hiç bir zaman pişman olmadım. İyi ki varsın. İyi geceler canım arkadaşım.”

”Zaman gelir yollarına kar yağar, etrafını hüzün bulutları sararsa, ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar buradayım. İyi geceler arkadaşım.”

Canım arkadaşım bu gece seninle yaşamış olduğumuz güzel günler aklıma geldi. Rüyanda beni görmen dileğiyle iyi geceler sana.”

”Arkadaşlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya…”

Kırmızı güllü iyi akşamlar mesajları
Güllü iyi aksamlar mesajları

”Her insanın hayatının içinde sırtını dönüp güvenebileceği bir arkadaşı olması ne güzel bir şeydir. Onun için ben diyorum ki iyi ki varsın iyi ki benim hayatımda ve benim arkadaşımsın. Mutlu ve güzel geceler arkadaşım.”

”Mutluluğun peşinden koşma mutluluk senin peşinden koşsun ve hayatta öyle mutlu ol ki gözlerinde akan bir damla yaş arayıp da bulamayanların sadakası olsun. İyi geceler canım arkadaşım.”


KOMİK İYİ AKŞAMLAR İYİ GECECELER MESAJI

Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Akşamlar !!!

Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen… Artik uyuyabilirsin iyi geceler
İyi geceler öpsün seni bu geceler.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

İyi geceler, renkli rüyalar

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, Haydi iyi geceler

Elveda arkadaşlar… bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum …hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi.

Müjde Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var iyi geceler!

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin.

RESİMLİ İYİ GECELER MESAJI

Resimli gece duası
Çarşamba gece duası
Hayırlı geceler

“En Güzel İyi Akşamlar Mesajları” üzerine 2 yorum

Yorum yapın