Anasayfa » Genel » Kayseri Aslanı: Çin İşi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Kayseri Aslanı: Çin İşi Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Kayseri Aslanı: Çin İşi nerede çekildi, Kayseri Aslanı: Çin İşi filminin öyküsü,  Kayseri Aslanı: Çin İşi filmi çekim yeri neresi, Kayseri Aslanı: Çin İşi filmi hangi şehirde çekildi,Kayseri Aslanı: Çin İşi filmi konusu nedir, Kayseri Aslanı: Çin İşi oyuncu kadrosu nedir,Kayseri Aslanı: Çin İşi oyuncu kadrosu, Kayseri Aslanı: Çin İşi filminde kimler oynadı, Kayseri Aslanı: Çin İşi filmi süresi ne kadar, Kayseri Aslanı: Çin İşi filmi, Kayseri Aslanı: Çin İşi , Kayseri Aslanı: Çin İşi Şaban filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Kayseri Aslanı: Çin İşi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Bölük filmi ne zaman gösterime girdi, Kayseri Aslanı: Çin İşi filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Kayseri Aslanı: Çin İşi Oyuncuları

Kayseri Aslanı: Çin İşi Konusu Nedir ?

Ersin, Kayseri’nin ünlü pastırmacısının oğludur. Altılı ganyandan bir miktar para kazanan Ersin eniştesini de ikna ederek bu para ile kumar oynar. Fakat işler düşlediği gibi gitmez. Büyük bir borç ile sonlanan gecede Ersin babasının dükkanı üzerine senet imzalamak zorunda kalır. 1 ay içinde borcunu ödemek zorundadır ve bunun için de bir plan yapar. Geliştirdiği proje ile Çin’den ucuz mal getirip esnaflara daha çok para kazandırmak vaadi ile topladığı paralarla Çin’e gider.  Bu arada çocukluktan beri sevdiği kız Zehra da bu süreçte nişanı atmıştır. Çin’de kaldığı otelde yeraltı dünyasının önemli isimlerinden Chong’un kızının düğünü vardır. Ancak kız bu evliliği istememektedir ve Ersin’i de ikna ederek gece kaçıp birlikte Kayseri’ye gelirler ve ortalık iyiden iyiye karışır. Çinli mafya da Kayseri’ye gelmiştir.

Kayseri Aslanı: Çin İşi Nerede Çekildi ?

Kayseri Aslanı’nın çekimleri Kayseri’nin tarihi Kapalıçarşı, Düvenönü, Pastırmacılar Çarşısında tamamlanmıştır.

 

Kayseri Aslanı: Çin İşi Oyuncuları

İnan Ulaş Torun

Kayseri Aslanı: Çin İşi Oyuncuları

Algı Eke

Kayseri Aslanı: Çin İşi Oyuncuları

Ali Çatalbaş

Kayseri Aslanı: Çin İşi Oyuncuları

Yorum yapın