Anasayfa » BİLGİSAYAR BÖLÜMÜ » Letgo Yorum Nasıl Yazılır

Letgo Yorum Nasıl Yazılır

Letgo puan verme yorum yazma nasıl yapılır, letgo kullanıcı hakkında yorum yazma değerlendirme puanı verme

Satıcılara, alıcılara ve sohbet özelliğini kullanarak konuştuğun kullanıcılara (alışverişi tamamlamamış olsan bile) puan verip, haklarında değerlendirme yorumu yazabilirsin.

İletişim kurduğun birine değerlendirme puanı vermek için:

· Lütfen sohbet bölümüne git
· Yorum bırakmak istediğin kullanıcıyla olan sohbetin üzerine tıkla.
· Kullanıcının profil fotoğrafının yanındaki sarı “Değerlendirme” düğmesine bas
· Yıldızlara basarak kullanıcıyla olan deneyimine puan ver
· Deneyimin ve etkileşim hakkında görüşlerini yaz
· “Değerlendirme yayınla” düğmesine bas

Aynı adımları izleyerek istediğin zaman verdiğin puanı ve yazmış olduğun yorumu değiştirebilir, değişiklikleri tamamladığında “Değerlendirme yayınla” düğmesine basabilirsin.

letgo web sitesi üzerinden kullanıcıları değerlendiremeyeceğini hatırlatırız. Bu özellik yalnızca belirli bir süre kullanıcılar ile etkileşimde bulunmuş Android ve IOS kullanıcılarımız için geçerlidir.

“Letgo Yorum Nasıl Yazılır” üzerine 5 yorum

  1. Kardeşim nasıl bir sisteminiz var süresi dolan ilanları tekrar yayınlamak için tekrar tekrar resmini mi çekeceğiz programda eksiklik var sıkıntı her ilan süresi dolduğunda yine resim çekmemiz gerekiyor ilanı tekrar yayınla olması lazım

    Cevapla
  2. Her boş kaldığımızda tel elimize alıp girdiğimiz dakikalarca sörf yaptığımız letgo malesef yeni yaptığı sistemle herşeyi çökertti artık ne aradığımızı bulabiliyoruz nede satış yapabiliyoruz en kısa zaman da eski günlerine girmesi ümidiyle .

    Cevapla

Yorum yapın