Anasayfa » KİM KİMDİR » Melis İşiten’in Hayati Tehlilesi Var Mı, Melis İşiten Kimdir?

Melis İşiten’in Hayati Tehlilesi Var Mı, Melis İşiten Kimdir?

melis işiten, melis işiten kimdir, melis işiten nereli, melis işiten kaç yaşında, melis işiten durumu nasıl, melis işiten öldü mü, melis işiten hakkında bilgiler

Sevgili okurlar, Baş Belası film ekibinin bugün sabah saatlerinde karıştığı trafik kazasında Sergen Deveci, Ceyhun Fersoy ve Meliş İşiten’in yaralandığı araçta bulunan diğer üç kişinin ise öldüğü belirtildi. Melis İşiten’in de yaralılar arasında olduğu bilgisinin gelmesinin ardından Melis İşiten’in kim olduğu, ne iş yaptığı ve diğer konular ve fazlası için sizlere Ceyhun Fersoy’un biyografisini hazırladık.

 Melis İşiten Nereli?

Melis İşiten Kimdir?

1989 Haziran ayında dünyaya gelen Melis İşiten, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Oyuncu koçu İpek Bilgin’den özel dersler alan İşiten, birçok tiyatro oyununda sahne almıştır. Ünlü isim aynı zamanda oyuncu koçluğu da yapmaktadır. 2014 yılında Uraz Kaygılaroğlu ile evlenen Melis İşiten’in 2016 yılında Ada adını verdiği bir kızı oldu. Çift 2019 yılında boşandı.

 Melis İşiten Nereli?

Okan ile Yasemin’in kızı olarak 1989 yılının Haziran ayında dünyaya geldi bu kız çocuğu. İstanbul’da geçen ömrünün en sevdiği kısımları hep Kaş’ta geçti.

Melis İşiten Kaç Yaşında?

1989 Haziran ayında dünyaya gelen Melis İşiten, Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur.

 Melis İşiten Nereli?

Melis İşiten’in Durumu Nasıl?

Yaralanan sürücü ve minibüsteki Özgür Ayaz, Burak Gülçebi, Melis İşiten, Sergen Deveci, Uğur Şalvarcıoğlu, Ceyhun Fersoy ve Filiz Özbek, ambulanslarla Merzifon ve Suluova’daki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındı. Ceyhun Fersoy ve Melis İşiten’in sağlık durumunun iyi olduğu, Sergen Deveci’nin ise kontrol amaçlı yoğun bakıma alındığı öğrenildi.

 

Yorum yapın