Anasayfa » KİM KİMDİR » Merve Çağıran Kimdir? Merve Çağıran Filmler ve Tv Şovları

Merve Çağıran Kimdir? Merve Çağıran Filmler ve Tv Şovları

Merve Çağıran kimdir, Merve Çağıran nereli,Merve Çağıran eşi kim ,Merve Çağıran Biyografisi, Merve Çağıranı oynadığı filmler,Merve Çağıran hangi dini benimser, Merve Çağıran hakkında kısa bilgiler, Merve Çağıran yaşı kaç,Merve Çağıran ne zaman doğdu,Merve Çağıran boyu kaç, Merve Çağıran göz rengi nedir, Merve Çağıran, Merve Çağıran hakkında merak edilenler,Merve Çağıran çocuğu var mı, Merve Çağıran hakkında notlar,Merve Çağıran hakkında kısa notlar, Merve Çağıran hakkında bilinmesi gerekenler

 

Bugün sizlere, beğendiğiniz, hayranı olduğunuz ve sıkça takip ettiğiniz kişilerin; merak edilen yanlarını, iyi huylarını, kötü huylarını öğrenebileceğiniz bir biyografi metni hazırladık. Umarız bu biyografi yazımız sizlere faydalı olur.

Merve Çağıran Nereli?

Merve Çağıran, 1992 yılında Balıkesir’de dünyaya geldi, Türk Oyuncu 35,5 sanat merkezinde eğitim almıştır. 2010 yılında Tek Türkiye adlı dizi ile oyunculuk kariyerine adım attı. Farklı projelerde yer alan oyuncu, 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile asıl çıkışını yapmıştır.

 

Merve Çağıran Kimdir?

Merve Çağıran 10 Kasım 1992 yılında Balıkesir’de dünyaya gelmiştir. Küçüklüğü ailesi ile birlikte taşındığı İzmir’de geçmiş, ilkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini yine İzmir’de tamamlamıştır. 35.5 Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi alan Merve Çağıran ilk kez kamera karşısına Tek Türkiye dizisi ile geçmiştir. Çağıran, Şefkattepe, Elde Var Hayat, Kaçak Gelinler dizilerinde rol aldıktan sonra 2015 yılında Tatlı Küçük Yalancılar ve 2016 yılında Aşk Laftan Anlamaz projeleriyle dikkatleri üzerine çekmiştir. 2017 yılında Mert Baykal’ın yönetmenliğini üstlendiği Fi dizisinde ve Yusuf Pirhasan ile Aytaç Çiçek’in yönetmenliğini paylaştığı Kalp Atışı dizisinde yer almıştır.

2018 Pantene Altın Kelebek Yıldızı Parlayanlar ödülünü kazanan Merve Çağıran şimdilerde başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk ve İsmail Demirci’yle paylaştığı Çarpışma dizisinde Meral karakterine hayat vermektedir. Merve Çağıran 1.74 metre boyunda, 53 kilo ve Akrep burcudur.

 

Merve Çağıran Filmler ve Tv Şovları

  • Tatlı Küçük Yalancılar
  • İkimizin Yerine
  • Aşk Laftan Anlamaz
  • Kaybedenler Kulübü Yolda
  • Çarpışma

Yorum yapın