Anasayfa » Genel » Moskovanın Şifresi Temel Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

Moskovanın Şifresi Temel Konusu Nedir? Nerede Çekildi?

Moskovanın Şifresi Temel nerede çekildi, Moskovanın Şifresi Temel filminin öyküsü,  Moskovanın Şifresi Temel filmi çekim yeri neresi, Moskovanın Şifresi Temel filmi hangi şehirde çekildi,Moskovanın Şifresi Temel filmi konusu nedir, Moskovanın Şifresi Temel oyuncu kadrosu nedir,Moskovanın Şifresi Temel oyuncu kadrosu, Moskovanın Şifresi Temel filminde kimler oynadı,Moskovanın Şifresi Temel filmi süresi ne kadar, Moskovanın Şifresi Temel filmi, Moskovanın Şifresi Temel, Moskovanın Şifresi Temel filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Moskovanın Şifresi Temel ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Moskovanın Şifresi Temel filmi ne zaman gösterime girdi, Moskovanın Şifresi Temel filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Moskovanın Şifresi: Temel Oyuncuları

Moskovanın Şifresi: Temel Konusu Nedir?

Temel, Trabzon’da, hazineyi bulmuş ve Zuhal’e kavuşmuştur. Ancak işin aslı Temel’in zannettiği gibi değildir. Korkunç İvan ve mafyası, Temel’in bilmeden yol açtığı bir yanlış anlama sonucunda Türk mafyası ile bir iş için takas yaparken silahlı çatışmaya girmiş ve birbirlerini öldürmüşlerdir. Temel, işler sarpa sarınca hazine için kazdığı çukurdan çıkan Rusların altınlarını, Sümela’nın hazinesi zannederek almıştır. Altınları çalınan ve adamları ölen mafya babası Korkunç İvan bu duruma çok sinirlenmiştir. Korkunç İvan bu olay sonrasında en güvendiği adamı Abromoviç’i, Temel’i ortadan kaldırması için Trabzon’a yollar ve olaylar başlar.

Moskovanın Şifresi: Temel Nerede Çekildi?

Moskova’nın Şifresi filmi Karadeniz bölgesinde, Trabzon’da çekildi. Filmin bir bölümü ise Rusya’da yer alan Moskova’da çekildi.

 

Moskovanın Şifresi: Temel Oyuncuları

Altan Erkekli

Moskovanın Şifresi: Temel Oyuncuları

Alper Kul

Moskovanın Şifresi: Temel Oyuncuları

Ruhi Sarı

Moskovanın Şifresi: Temel Oyuncuları

Yorum yapın