Anasayfa » Genel » Nadide Hayat Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Nadide Hayat Konusu Nedir ? Nerede Çekildi ?

Nadide Hayat nerede çekildi, Nadide Hayat filminin öyküsü,Nadide Hayat filmi çekim yeri neresi,Nadide Hayat filmi hangi şehirde çekildi, Nadide Hayat filmi konusu nedir Nadide Hayat oyuncu kadrosu nedir,Nadide Hayat oyuncu kadrosu,Nadide Hayat filminde kimler oynadı, Nadide Hayat filmi süresi ne kadar,Nadide Hayat filmi, Nadide Hayat Nadide Hayat filmi oyuncularının gerçek isimleri nelerdir, Nadide Hayat filmi ne kadar sürede çekildi, komedi filmleri, yerli filmler, yeşilçam filmleri, 2020 komedi filmleri,Nadide Hayat Ajan filmi ne zaman gösterime girdi, Nadide Hayat filmi gişe hasılatı nedir,

 

Sevgili takipçilerimiz, farklı televizyon kanallarında her gün birbirinden güzel filmler ve diziler yer alıyor. Bizlerde bu filmlerin ve dizilerin çekim yerlerini, konusunu ve karakterlerin gerçek kimliklerinin ne olduğunu siz değerli takipçilerimize aktarmak istedik. Bu bilgilerden umarım sizlerde faydalanır ve yararlanırsınız.

Nadide Hayat Oyuncuları

Nadide Hayat Konusu Nedir ?

Nadide Hanım, 30 yıllık hayat arkadaşını ani biçimde kaybedince, hayat karşısında ne istediğinin boşluğunu yaşar. Bir dönem kendisine hobiler edinmeye çalışsa da, hepsi birer geçici heves olarak kalır. Dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulayan Nadide Hanım, gazetede gördüğü bir haberle kendisini önce okul sıralarında, ardından mavi sulara kendini atar. Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile “yeni bir başlangıca” yelken açar!

 

Nadide Hayat Nerede Çekildi ?

Nadide Hayat’ın çekimleri İstanbul Üniversitesi’nin yanı sıra Muğla’da gerçekleştirildi

 

Nadide Hayat Oyuncuları

Demet Akbağ

Nadide Hayat Oyuncuları

Sadi Celil Cengiz

Nadide Hayat Oyuncuları

Yetkin Dikinciler

Nadide Hayat Oyuncuları

Oyuncular hakkında daha fazla bilgi için;

 

Yorum yapın