Necat Gülseven Kimdir?

Necat Gülseven Kimdir?

11 Eylül 2020 0 Yazar:

Necat Gülseven kimdir,Necat Gülseven nereli,Necat Gülseven eşi kim ,Necat Gülseven Biyografisi, Necat Gülseven oynadığı filmler,Necat Gülseven hangi dini benimser, Necat Gülseven hakkında kısa bilgiler, Necat Gülseven yaşı kaç,Necat Gülseven ne zaman doğdu,Necat Gülseven boyu kaç, Necat Gülseven göz rengi nedir,Necat Gülseven, Necat Gülseven hakkında merak edilenler, Necat Gülseven çocuğu var mı,Necat Gülseven hakkında notlar,Necat Gülseven hakkında kısa notlar, Necat Gülseven hakkında bilinmesi gerekenler

Bugün sizlere, Necat Gülseven hakkında kısa ve detaylı biyografisini hazırladık.

Ünlü İş Adamı Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve kurucusudur. Aslen Diyarbakır Bismil’lidir. 26 Haziran 2015 tarihinde ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun’da evlenmiştir.

Necat Gülseven Nereli?

Necat Gülseven Kimdir?

Ünlü İş Adamı Gülseven Turizm Otelcilik İnşaat A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve kurucusudur. Aslen Diyarbakır Bismil’lidir. Maalesef yaşı ve tam doğum tarihi bilgilerine ulaşılamamıştır.

26 Haziran 2015 tarihinde ünlü şarkıcı Ebru Yaşar ile Marmaris Bozburun’da evlenmiştir. Bu evliliğinden 14 Şubat 2017 yılında ikiz çocukları olmuştur. Çocuklarının isimleri Hasan Poyraz ve Ebru Su’dur. Diyarbakır’a okul yaptıracak olması ilede gündeme gelmiştir. İş Adamı Necat Gülseven 4,5 dönüm arsa üzerine, 12 derslikli olacak ortaokul binasının maliyetleri’ni şirketi ile karşılayacağını açıklamıştır.

Necat Gülseven, eşi Ebru Yaşar‘a pahalı hediyeler ile de sık sık gündeme gelmiştir. Diyarbakırlı ünlü iş adamı Gülseven, Ebru Yaşar‘a evlilik hediyesi olarak maliyeti 500 Bin ₺ olan bir tektaş yüzük almıştır. Lüks hayatı seven iş adamı Gülseven, yılbaşında da Yaşar’a 1 Milyon ₺’ye Maserati bir araba hediye etmişti. Ünlü iş adamının aldığı hediyelerde tabii ki bunlarla sınırlı değildir. Gülseven, Ebru Yaşar‘a Muğla’nın Bodrum ilçesinden satın alınan 15 Milyon ₺ değerinde bir yazlık, 165 Bin ₺’lik kol saati ve lüks bir tekne de hediye etmiştir.

2019 senesinin Temmuz ayında vergi kaçakçılığı yaptığı gerekçesi ile hakkında dava açılmıştır. Bir çalışanının üzerine şirket kurduğu iddaa edilen ünlü iş adamı Gülseven hakkında 10 yıla kadar hapis istemi ile dava açıldı.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •